Florya Küçük Şeyler Anaokulu
Telefon

0212 425 70 30

Sektör

Kreşler/Anaokulları

Web Sitesi

http://www.kucukseylerflorya.com/

Email

info@kucukseylerflorya.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Şenlikköy Mah. Selvi Sk. No:15 Florya Bakırköy /İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi


 

 
 
 
 
 
2009 yılı Temmuz ayında bir aile şirketi olarak kurulan Berkin Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. kuruluşundan itibaren Küçük Şeyler Akademisi Anaokullarına katılmıştır. Kurucuları Besime Sema ÇAĞATAY, Çetin ÇAĞATAY ve Müge LAÇİN'dir. 24 yıllık eğitim tecrübesi ile anaokulu açmaya karar veren Besime Sema ÇAĞATAY, Psikolojik Danışma ve Rehberlik Koordinatörü olarak, Ecz.Müge LAÇİN ise yönetici olarak kurumda aktif olarak çalışmaktadır.
 
Çocuklar ve aileler için çıktığı yolda, onlara söz vermiş olmanın bilinciyle, Prof.Dr. Üstün DÖKMEN Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisi tarafından oluşturulan eğitim programları ve diğer değerlerin yanı sıra, Stratejik Yönetim Danışmanı Yard.Doç. Cem DİKMEN ile stratejik yol haritamızın geliştirilmesine yönelik çalışmalar da yapılmaktadır. 
 
Okulda; 24-36 ay öğrenciler Oyun Grubunu, 36-48 ay öğrenciler Küçük Grubu, 48-60 ay öğrenciler Orta Grubu, 60-72 ay öğrenciler Büyük Grubu oluşturmaktadır. Her yaş grubuna özel ve uygun plan ve programlar Prof.Dr. Üstün DÖKMEN Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisi'nden gelmekte, Büyük ve Orta gruplarımızda, eş zamanlı İngilizce eğitimi uygulanmaktadır.