Florya Final Anaokulu
Telefon

0 212 624 11 10

Sektör

Kreşler/Anaokulları

Web Sitesi

http://www.finalokullari.com.tr/

Email

florya@finalokullari.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Erdemli Sokak No:4 Florya

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Florya Final Anaokulu

 

Florya daki Kreşler ve AnaOkulları

 

Okul öncesi  öğrencilere eğitim verdiğimiz Florya Final Anasınıfında MEB Okul Öncesi Eğitim Genel Müdürlüğünün programları esas alınarak oluşturulan Final Eğitim Sistemi uygulanmaktadır.

Yaşam başarısını temel hedef alan okulumuz; Atatürk, vatan, millet, bayrak, aile, insan sevgisini benimseyen, milli ve manevi değerlere bağlı, kendine güvenen, çevresi ile iyi iletişim kurabilen, dürüst, duyarlı, problem çözebilen, karar verebilen, hak ve sorumluluklarını bilen ve yerine getirebilen, analiz ve sentez yapabilen, saygılı, işbirliği ve paylaşma davranışlarını kazanmış, duygularının farkında olan, hayata hazır bireyler yetiştirmeyi kendine görev edinmiştir.

Florya Final Anasınıfı’nda

Her gün İngilizce dersinin yanı sıra, yaratıcı drama, yüzme, yoga, bale, halkoyunları, perküsyon, satranç, fen bilimleri, görsel sanatlar, bilişim teknolojileri, sportif etkinlikler alanında uzman öğretmenler tarafından yapılmaktadır. Öğrencilerimiz düzenlenen ebeveyn katılım günleri, bilim şenliği, sanat günü, yabancı dil portfolyo sunumu, tiyatro günü, satranç turnuvası ve spor günü etkinlikleri ile ürünlerini sergilerken ulusal ve uluslararası yapılan tüm yarışmalar ve turnuvalara katılırlar.