Fem Dershanesi Taksim
Telefon

0212 252 53 69

Sektör

Dersaneler

Web Sitesi

http://www.femdershaneleri.com.tr

Email

taksim@fem.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

İstiklal Cd. Mis Sk. No:28 Beyoğlu/İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Fem Dershanesi Taksim

 

Taksim'deki dershaneler

Beyoğlu - Taksim'deki dershaneler

 

Fem Dershaneleri 23 yıldan beri başarıdan başarıya koşan geçmişi ile her zaman Türkiye’nin en seçkin dershanesi olmuştur.

 

FEM’in başarısının temel faktörleri:

‘Başarısız öğrenci yoktur, her öğrencinin kendine özel, bireysel bir başarı kulvarı vardır’ Bu inançla, eğitimde grup sistemini kullanarak öğrencileri öğrenme hızına ve biçimine göre sınıflandırmıştır.

 

Haftalık, aylık, yıllık hedeflere göre ders programı hazırlayarak öğrenciyi sürekli motive etmektedir. Seminerler uygulanmakta, danışman öğretmen - öğrenci - veli diyaloguyla sürekli başarı takibi yapılarak problemlere anında çözüm üretilmektedir.

 

Yoğunlaşma alanları

FEM Dershanelerinde öğrenci kendi yetenek ve birikim durumuna göre öncelikle kendi alanındaki ve kulvarındaki soru gruplarıyla karşılaşır. Bu nedenle FEM Dershaneleri olarak öğrencileri hedef ve yetenek aralıklarına göre sınıflandırma zaman ve motivasyon açısından çok daha verimli olacağını düşünülmektedir. Bu sistemin diğer önemli bir avantajı da öğrencinin dersten kopmamasını sağlamasıdır.

 

Öğrenci Takip Sistemi (ÖTS)

Genel öğrenci psikolojisinde, uzak hedefler öğrenciyi motive etmemekte, onları derslerden soğutabilmektedir. FEM’ de danışman öğretmenler öğrencilere kısa vadeli, çoklu hedefler vermekte, onları çizelgelerle kontrol ederek onların motivasyonlarını her zaman canlı tutmaya çalışmaktadırlar.