Evviva Gümüş City
Telefon

444 2 561

Sektör

İnşaat ve Yapı

Web Sitesi

http://www.bulutinsaatyapi.com

Email

info@bulutinsaatyapi.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Bulvarı No: 61 Esenyurt/istanbul/TÜRKİYE

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Evviva Gümüş City

 

Esenyurt'taki inşaat ve yapılar

Esenyurt Merkez'deki inşaat ve yapılar

 

Hayallerinizi sınırlandırmayın, ona sadece şekil verin…

 

Bulut inşaat, 2 bin 600 konutluk yeni projesi “Evviva Gümüş City”nin de satışlarına da başladı.

 

Evviva Gümüş City 28 bin m² alan üzerinde %75 yeşil alanıyla, Avrupa Yakası’nda markalı konut üreticilerinin tercih ettiği yeni cazibe merkezi Esenyurt Bölgesi’nde bulunuyor.  Teknolojinin son imkanları kullanılarak mikromimari ve makrodizayn düşünülerek tasarlanan projede konut ve Residence’ın yanı sıra 120 ticari alanı bulunan alışveriş merkezi de yer alıyor.

 

Evviva Gümüş City’de tüm daireler için mutfak dolaplarına ek olarak; ankastre davlumbaz, fırın ve set üstü ocak, banyo için hilton lavabo, duşakabin, banyo dolabı yer alıyor. Islak zeminler için birinci sınıf kalite seramik ve granit, odalarda laminant parke kullanılıyor. Ayrıca daireler merkezi uydu sistemi, wirelees internet ve Dijitürk alt yapısına da sahip bulunuyor.

 

Evviva Gümüş City’nin zemin etüdü ve statik hesapları uzmanlarca yapılarak, proje radyo jeneral temel ve fore kazık sistemiyle ayrıca tünel kalıp kullanılarak, son deprem yönetmeliğine uygun olarak hazırlandı.

 

Metropol hayatının karmaşası ve yoğun stresinden kurtulmak Evviva Gümüş City’de hiç zor değil. Muhteşem peyzajlı bahçelerde kitap okuyup sohbet edebileceğiniz oturma alanları rahatlatıcı bir ortam sunuyor.

 

Ayrıca açık ve kapalı yüzme havuzu, güneşlenme ve seyir alanları, fitnes center, sauna, tenis kortu, voleybol sahası, koşu-yürüyüş ve bisiklet parkurları, kafeterya gibi sosyal donatılar Evviva Gümüş City sakinlerinin günlük ihtiyaçlarından fazlasını karşılayacak nitelikte tasarlandı.

 

Evviva Gümüş City’de metropol insanının yaşadığı en büyük sıkıntılardan biri olan kreş de unutulmadı. Yaşadığınız site içerisinde çocuklarınızı güvenle bırakabileceğiniz kreş, çocuk oyun salonu ve çocuk parkı da bulunuyor.

 

Bulut İnşaat projelerinde her geçen gün daha da kalabalık bir şehir haline gelen İstanbul’da 24 saat kesintisiz sunduğu güvenlik hizmetleri, şehrin karmaşasından uzak sosyal yaşam alanı, ana yollar ve bağlantı yollara olan yakınlığı ile de dikkat çekmektedir.