Erlüks Deri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Telefon

(90)212-510 95 91

Sektör

Dericiler

Web Sitesi

http://www.erluks.com.tr/

Email

bilgi@erluks.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Prof.Muammer Aksoy Cad. No:77 34760 Zeytinburnu-İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Erlüks Deri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

 

Zeytinburnu ndaki Dericiler

İstanbul Zeytinburnu ndaki Dericiler

 

Erlüks Deri San. ve Tic. A.Ş. 1987 yılında Çorlu Deri Organize Sanayi Bölgesinde 9000m2'lik kapalı alanda kurulmuştur.


Erlüks Deri Türk deri konfeksiyon sektörüne sunmuş olduğu geniş ürün yelpazesi ve kalitesi ile dana giysilik deri üretiminde lider firmadır.

Hammadde olarak yalnızca en iyi kalite Türk ve Avrupa orjinli dana hamderilerini kullanan ve üretiminde yalnızca dünyada kalitesi kanıtlanmış kimyasal madde üreticileri ile çalışan firmamız kalitemizin devamı için makine parkurunu en kaliteli İtalyan makinalarından kurmuştur.

Modern üretim tesisi ile mükemmel bir şekilde organize olmuş üretimi sayesinde giysilik dana derisine karşı olan talepleri en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Ürün yelpazemiz içinde nubuk, gofre, huanna, dante, destroy, pull-up tarzinda deriler ile tüylü dana ,cavalino  tipi deriler ve yikanmis deriler bulunmaktadir.

Kalite kontrol ürün geliştirme laboratuvarlarımız ve deneyimli teknik kadromuzla üretimimizde mükemmeli sağlamak için çalışmalar yapmaktayız.

Hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarımız, araştırma ve geliştirme faaliyetlerimiz ve yeni teknolojileri en yakından takip etmemiz sayesinde devamlı büyümektedir.