Erkanlı Country Resort
Telefon

0212 734 35 23

Sektör

Butik Oteller

Web Sitesi

http://www.erkanlitatilkoyu.com

Email

info@erkanlitatilkoyu.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Çatalca Yolu Üzeri, Ortaköy-Silivri/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Erkanlı Country Resort Butik Otel

 

Ortaköy deki Butik Oteller

Silivri Ortaköy deki Butik Oteller

 

 

 

İstanbul’dan 60 km uzaklıkta, Marmara Denizi’ne 10 dk mesafedeki Erkanlı Country  Resort, Spa & Riding Club, eğlence ve rahatlığı, spor ve sağlıklı yaşamla kombine etmeyi amaçlayan, hizmetinde profesyonelliği en yüksek öncelikte tutan bir aile işletmesidir.

Erkanlı Country Resort, bir butik Otelin tüm lüks ve rahatlığını, birinci sınıf binicilik tesisi ve yeşilin tüm tonlarını görebileceğiniz, temiz havalı Country dokusuyla birleştirerek sunuyor.  

Tüm otel odalarında merkezi ısıtma, 24 saat sıcak su, saç kurutma makinesi, klima, minibar, çelik kasa, Lcd uydu tv, telefon, kablosuz internet bağlantsı, bir kısmında masajlı duş teknesi, bir kısmında jakuzili küvet mevcuttur. 
Ayrıca bir Binicilik Kulübü olan tesisimizde, açık ve kapalı manejleri, başlangıç binicileri için sakin okul atları, daha deneyimli biniciler için atlama atları mevcuttur. Yeterli seviyede olan biniciler arazi binişleri yapabilirler.
 
ODALAR:
 
Toplamda 26 Country odası, 2 dublex apart evi...Şehir hayatının stres ve gürültüsünden uzak, doğanın kucağında ruhunuzu dinlendireceksiniz. Her türlü konfor ve detayın düşünüldüğü otelde; dileyen
konuklar kapalı yüzme havuzunda veya binicilik tesisinde vakit geçirebilirler.