Erdil Eğitim Kurumları
Telefon

0216 481 14 50

Sektör

Özel Okullar

Web Sitesi

http://www.erdilkoleji.com/tr

Email

erdilkoleji@erdilkoleji.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Çamlıca KISIKLI Mah. Sarıgazi Sk. No:55 P.K: 34693 Üsküdar-İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Erdil Eğitim Kurumları

 

 

Üsküdar daki Özel Okullar

 

 

Erdil Eğitim Kurumları, 1997 yılında Anasınıfı, İlköğretim Okulu ve Anadolu Lisesinden oluşan birimleriyle eğitim hayatına başlamıştır.

1997-1998 eğitim-öğretim yılına çok az bir süre kurulan Erdil Koleji, Üsküdar’ın Çamlıca Bölgesinde 60 öğrenci ile eğitim hayatına başlamıştır. Erdil Eğitim Kurumları bugün dört ayrı binada gerekli modern teknik donanıma sahip sınıfları,  laboratuarları ve salonlarıyla  öğrencilerine rahat ve zengin imkânlarda gerekli hizmeti vermektedir.

Değişim ve gelişimin sürekliliği sağlanarak başarı grafiği her geçen yıl artmıştır. Kısa sürede farklı iddialara sahip ve geniş bir vizyonu olan bir eğitim kurumu haline gelmiştir. Buna bağlı olarak da her geçen yıl öğrenci mevcudu ve başarısı artmaktadır.

Dünya ile yarışabilecek evrensel değerlere sahip, kültür ve uygarlık bilinci kazanmış, temel bilimlerde ve yabancı dilde gerekli bilgi birikimi ile donatılmış öğrenciler yetiştirmek amacında olan okullarımız “eğitimde kalite” ilkesi ile kurulmuştur.  Uygarlığın gerektirdiği kontrol edilebilir, bireysel ve toplumsal değişimin ve gelişimin sürekliliğini sağlamak, eğitim kurumlarımızın ana hedefidir.

Anasınıfından üniversiteye kadar olan eğitimi bir bütün olarak gören kurumumuz, Anaokulları, Okul Öncesi Eğitim sınıfları, İlköğretim ve Anadolu Lisesinden oluşmaktadır.

2009-2010 Eğitim Öğretim yılından itibaren 3 Çocuk Kulübü, 2 Anaokulu, 1 İlköğretim Okulu, 1 Anadolu Lisesi ile eğitim camiasında bir ekol olmuştur.

Başlangıçta bir aile şirketi olarak kurulan Erdil Koleji bugün topluma mal olarak kurumsal bir çatı altında örgütlenmiş, faaliyetlerine devam etmektedir.


Daha Büyük Görüntüle