English Now Dil Okulları
Telefon

0216 370 11 66

Sektör

Dil Kursları

Web Sitesi

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

BAĞDAT CAD. NO:33/24 MALTEPE/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

English Now Dil Okulları

 

Bağdat Caddesi ndeki Dil Kursları

Maltepe Bağdat Caddesi ndeki Dil Kursları

 

English Now Dil Okullarında Genel İngilizce Programları için Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (Common European Framework) ile uyumlu 6 kurluk interaktif bir dil eğitim sistemi uygulanmaktadır.


Avrupa Dil Portfolyosu ile uyumlu global düzeyde kabul gören Genel İngilizce Programları toplam 6 seviyeden oluşmaktadır. Her seviye yaklaşık 3 aylık eğitim periyodunda tamamlanmaktadır.


Eğitim sistemi, İngilizce öğretirken dinleme, anlama, okuma, konuşma ve yazma alanlarında öğrenciyi eşzamanlı olarak harekete geçiren bir eğitim modeline dayanır.
English Now Dil Okullarında öğrencilerin İngilizce’yi günlük yaşamlarında etkili biçimde kullanmalarını sağlamak hedefleri arasındadır.  Genel İngilizce programları dışında, daha önce İngilizce öğrenmiş fakat İngilizce seviyesini özellikle konuşma alanında yetersiz bulan öğrenci adaylarına Konuşma İngilizcesi(Speak Now) modülü eğitimlerimiz bulunmaktadır. English Now Dil Okulu Test Hazırlık Merkezi bünyesinde, TOEFL,KPDS,ÜDS sınavlarına yönelik hazırlık programları mevcuttur.


English Now Dil Okulları Kurumsal İngilizce departmanı, iş dünyasına yönelik hazırladığı özel müfredat ve eğitsel metodlarla Business English, Finans, Bankacılık, Dış Ticaret, Bilgi Teknolojileri, Mühendislik, Hukuk, Turizm gibi alanlarda İngilizce eğitiminde farklılık yaratmaktadır.