Embil İlaç Sanayi Ltd. Şti.
Telefon

0212 248 48 32

Sektör

Kimya Sanayi

Web Sitesi

http://www.embil.com

Email

info@embil.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

BİRAHANE SOK. NO:28 BOMONTİ ŞİŞLİ/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Embil İlaç Sanayi Ltd. Şti.

 

Bomonti deki Kimya Sanayiler

Şişli Bomonti deki Kimya Sanayiler

 

Embil İlaç Sanayii, 80 yıllık geçmişi ve yaratıcı kimliği ile ülkemizde ihtiyaç duyulan kaliteli, orijinal ilaçları üretmektedir. Bu ilaçları ülkemiz tıbbının hizmetine sunmakta ve yurtdışında çeşitli ülkelere ihraç etmektedir.

Yeni formülasyonları, teknolojik yeniliklerle birleştirerek yaratıcı kimliğini her alanda vurgulayan Embil İlaç, bilimsel anlayışın kalite ile bütünleştiği bir kurumdur.

KALİTE POLİTİKASI

Embil İlaç, 80 yıllık geçmişi ve yaratıcı kimliği ile ülkemizde ihtiyaç duyulan kaliteli ve orijinal ilaçları üretmekte ve bunları yurt dışındaki çeşitli ülkelere de ihraç etmektedir.

Kaliteli ürünün tasarımı, üretilmesi ve müşteriye ulaştırılması için gerekli alt yapı, günün rekabet şartlarına uyum içinde gelişen teknolojileri de kullanarak sürekli yenilenmektedir.

Embil İlaç, tüm etkinliklerinde müşterilerinin isteklerini ve görüşlerini değerlendirir. Hizmetlerinde kalite ve müşteri memnuniyeti ön plandadır.

Bilimsel anlayışın kalite ile bütünleştiği bir kurum olarak, kendisini sürekli yeniler ve ileriye dönük çalışmalarıyla globalleşen dünya pazarındaki rekabete farklı, orijinal ürünlerle hazırlıklıdır.

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ; ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi ; OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.