Doruk Çocuk Kulübü
Telefon

0 216 385 94 18

Sektör

Kreşler/Anaokulları

Web Sitesi

http://www.dorukcocukkulubu.com.tr/

Email

doruk@dorukcocukkulubu.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Tepegöz gülden sk no:36 Çiftehavuzlar

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Doruk Çocuk Kulübü

 

Kadıköy deki Kreşler ve Anaokulları

İstanbul Kadıköy deki Kreşler ve Anaokulları

 

Çocugun evrensel oldugundan yola çikarak düsünen ve eylemleri temel alip Etkin ( Aktif ) ögrenmeyi ilke edinen Doruk Çocuk Kulübü egitim sistemi içinde çocugu daha etkin konuma getirmeyi amaçlar.

Kisaca sessizce oturup yalnizca verileri almakla yetinmeyen NLP ve çoklu zeka yöntemi ile çocuklar; Görür, duyar, çözümler, söyler yapar, katilir ve paylasir. Ögrenmeyi ögrenir. Böylece bilgiyi yalnizca tekrarlamayip bilinenleri sorgular ve kendi bilgisini üretir. Kulübümüzde "Etkin Ögrenmeyi" kolaylastiran ilgi köseleri ( Bilgisayar kösesi, evcilik kösesi, kukla kösesi, egitici oyuncak kösesi, drama kösesi ) bulunmaktadir. PYP ve NLP sayesinde, olumlu bakis açisinin önemini, pozitif düsünceyi ve beynimizi dogru programlamayi ögretiyoruz.

Çocuklarimiz ayda bir kez tiyatro veya sinema izlemektedirler. Her hafta yapilan ve islenen egitsel konulari gelistirmeyi amaçlayan geziler sanat etkinlikleri programimiza dahil edilmektedir. ( Geziler için veliye izin kagidi yollanir. ) Ingilizce ögretmeni esliginde temeli çoklu zeka yöntemine dayanan bir ingilizce sinifimiz bulunmaktadir.