Doğuş Power Center Avm
Telefon

0212 346 44 44

Sektör

AVM'ler

Web Sitesi

http://www.doguspowercenter.com.tr

Email

info@doguspowercenter.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Maslak Mah. G-45 Ahi Evren – Polaris Cad. No: 4 Şişli Maslak / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Doğuş Power Center´da her mağaza kendine özgü bir çekim gücüne sahip.


 
Bu görkemli yaşam alanı 2 alışveriş, 2 otopark ve 1 food court katından oluşuyor. Doğuş Power Center; ön bahçesinde bulunan yemyeşil çim alanı, oturma yerleri, çocuklara özel Power Kids ve Fantasy Land oyun alanları, tematik restoran katı ve yazlık kafesiyle tam bir rekreasyon merkezi. Üstelik benzersiz ve geniş teras alanlarıyla ziyaretçilerine yeme, içme ve dinlenme deneyimini açık hava keyfiyle sunuyor.

 

Doğuş Power Center aynı zamanda Türkiye´nin en önemli otomotiv merkezi konumunda. Doğuş Otomotiv, otomotiv satışını farklı sergileme yaklaşımını sosyal aktivitelerle birleştirerek Türkiye´de ilk kez uygulanan bir konsepti yaratıyor.Merkezimizde farklı yapısı ile konumlanan D-GYM, yüzme havuzu, SPA´sı ve son teknoloji ürünü spor aletleriyle ziyaretçi sayısını her geçen gün artırıyor.

 

Doğuş Yayın Grubu´nun NTV, CNBC-E, Kral TV ve dergi grubu için kurduğu TV ve Radyo stüdyoları ve çalışma ortamı merkezde başka bir Alışveriş Merkezi´nde olmayan bir çekim alanı oluşturuyor.

 

Kendi alanının en güvenilir isimlerinden biri olan Migros klasik market anlayışının ötesinde bir alışveriş alışkanlığı yaratıyor.