Doğa Anaokulu
Telefon

0216 320 52 00

Sektör

Kreşler/Anaokulları

Web Sitesi

http://beykoz.dogaanaokullari.com

Email

info@dogakoleji.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Fener Cad. No:6 Dereseki Akbaba, Beykoz/ İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Doğa Anaokulu

 

Beykoz daki Kreşler ve Anaokulları

 

150 yıldır kullanılan Ahmet Mithat Efendi Çiftliği`nin 55 dönümlük arazisi üzerine kurulu Beykoz Doğa Kampüsü`müz, Beykoz`u doğayla iç içe bir eğitim vadisine dönüştürdü.

Binicilik tesislerinden hayvanat bahçesine, trekking parkurlarından kamp alanlarına, yüzme havuzlarından geniş tarım alanlarına kadar tamamen doğayla iç içe olan Beykoz Doğa Kampüsü, Doğa Koleji`nin yaşayarak öğrenme modelini paylaşıyor. Öğrenmenin sadece sınıflarda gerçekleşmediğini, sınırsız alanlarda da yaşayarak öğrenmenin mümkün olduğunu kanıtlayan Beykoz Doğa Anaokulu ders saatleri dışında da öğrencilerinin kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmesine olanak tanıyor.

Hayata tutunmanın ve başarılı olmanın ilk adımları okul öncesi eğitimle Doğa Anaokullarında atılıyor.

Çocukların farklı yaşta olmasının getirdiği farklı beklenti ve ihtiyaçlara cevap vermek için yapılanan Oyun grubu 3-4 ve 5 sınıflarında hareket ve oyun, eğitimin vazgeçilmez bir parçası...

Doğa Anaokullarında uzman öğretmenler tarafından verilen branş derslerinde çocuğun yetenekleri belirleniyor, spor faaliyetlerinde fiziksel gelişimi destekleniyor. İngilizce dersleri ise erken yaşta başladığı için öğrenme daha kolay ve kalıcı oluyor.

Tırmanış, tenis, yüzme, trekking, müzik, resim, bale, dans, drama, cooking, tarım ve satranç dersleriyle Doğa Anaokulları `nın öğrencileri yarınlara şimdiden hazır...