Divan City İstanbul
Telefon

0212 337 49 00

Sektör

4 Yıldızlı Oteller

Web Sitesi

http://www.divan.com.tr

Email

info.divancity@divan.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Büyükdere Cad. No:84 Gayrettepe/İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Divan City İstanbul 4 yıldızlı otel

 

Gayrettepe'deki 4 yıldızlı oteller

İstanbul Gayrettepe'deki 4 yıldızlı oteller

 

İstanbul’un en merkezi ve en modern iş bölgesinin tam kalbinde bulunan Divan İstanbul City, günümüzde sık yolculuk edenlerin yalnızca gereksinimlerinin karşılanmasıyla yetinmediğinin bilinciyle tasarlanmıştır.

 

Rahatlık, konfor ve teknolojinin ön planda tutulduğu Divan İstanbul City'de zarif, modern ve işlevsel tarzın yanı sıra, misafirlerine sıcak, dost ve sıra dışı servis anlayışının da hâkim olduğu bir ortam sunmaktadır.

 

KONUM

 

Metro istasyonu ve belediye otobüs duraklarına sadece iki dakikalık bir mesafede olan Divan İstanbul City, Profilo ve Metrocity alışveriş merkezlerinin yanı sıra Avrupa'nın ikinci büyük alış-veriş merkezi olan Cevahir'e ve dünyanın birçok tanınmış lüks markasını barındıran ödül kazanmış Kanyon'a çok yakın mesafede. Ayrıca, bulunduğu yer itibariyle İstanbul'un kültür ve gece hayatı merkezi olan Taksim Meydanı’na ve şehrin tarihi mekânlarına kolayca ulaşabilmenize imkânı tanıyor.

 

Yakındaki Görülecek Yerler


Sultanahmet Camii 7 km
Dolmabahçe Sarayı 3 km
Ayasofya 7 km
Topkapı Sarayı 7 km
Rahmi M. Koç Müzesi 4 km
İstanbul Modern Sanat Müzesi 4 km
Kapalı Çarşı 7 km
Galata Kulesi 4 km
Yerebatan Sarayı 7 km

ODA ÖZELLİKLERİ:

 

Divan İstanbul City, odalarını tasarlarken iş seyahatinde olan misafirlerine sadece fonksiyonel ve ferah bir çalışma ortamı sağlamayı değil, aynı zamanda konforlu döşemesi ve yastık menüsü ile de rahat edip ertesi günkü önemli toplantıları için kendilerini hazır hissedebilecekleri bir ortam sunmayı hedefledi.

 

98'i deluxe, 19'u standart ve 27'si junior ve senior süit olmak üzere toplam 144 odasıyla Divan İstanbul City misafirlerine tüm odalarda ve ortak kullanım alanlarında kablolu ve kablosuz internet hizmetini ücretsiz olarak sunmaktadır.

 

sisli otelleri 4 yildizli