Değirmen Hotel
Telefon

0216 710 32 32

Sektör

3 Yıldızlı Oteller

Web Sitesi

http://www.degirmenotel.com.tr

Email

info@degirmenotel.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Plaj Yolu No:2 Şile/İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Değirmen Hotel  3 yıldızlı otel

 

Şile deki 3 yıldızlı oteller

İstanbul Şile deki 3 yıldızlı oteller

 

Değirmen Otel, misafirlerine olan hizmet ve lezzet anlayışının deneyimine ilave olarak, teknoloji ve modern çizgilerin zarafetini buluşturdu.

 

Değirmen Otel, yeni konseptiyle iş arkadaşlarınızla toplantı, kongre, seminerler veya ailenizle tatil için misafir olduğunuzda, lobi'deki bir kahve keyfinde teknoloji ile yeniliğin ince dansını izleyeceksiniz. Ve belki de yıllar önce koridorlarında koşuştururken anne ve babanızın yaptığı romantik dansları yahut da gördüğünüz bir ünlünün yanağınızı okşamasının heyecanını hatırlayarak, anılarınız canlanacak hafif bir tebessümle...

6500 metrekare üzerine kurulu Değirmen Otel, sizleri sınırsız hizmet ve sonsuz olanaklarla dolu bir deneyime davet ediyor. Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan sadece 50 km uzaklıkta iş gezileriniz, toplantılarınız ve organizasyonlarınız için hazırlanmış 3 adet 200, 100 ve 50 kişilik toplantı salonları, anında tercüme odası, ses sistemi, barkovizyon ve wireless internet servisi, gurme restoranı ile, iş ve eğitim toplantılarınızı ve davetlerinizi hayal bile edemeyeceğiniz bambaşka bir boyuta taşıyacak... 250 kişilik oturma kapasitesine sahip Değirmen Restaurant; kalitesi ve usta ellerce hazırlanan menüsü ile sizleri olağanüstü bir deneyime davet ediyor.

sile otelleri 3 yildizli