Çevre Erenköy Anaokulu
Telefon

0216 467 10 48

Sektör

Kreşler/Anaokulları

Web Sitesi

http://www.cevrekoleji.k12.tr/

Email

cevre@cevrekoleji.k12.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

19 Mayıs Mahallesi.Çevre Sok.No:2 Erenköy/İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

Çevre Erenköy Anaokulu

 

Erenköy deki Kreşler ve Anaokulları

Kadıköy Erenköy deki Kreşler ve Anaokulları

 

Okul öncesi  dönemde  çocuğa  sunulan, akademik ve sosyal  gelişimlerini destekleyen  kaliteli  bir eğitim, onların yaşamları  için sağlam  bir temel olacaktır. Yaşamın ilk yıllarında  alınan bilinçli , nitelikli  eğitimin  ileri  yaşlarda  öğrenme yeteneği ve gelecekteki başarı ile  doğru orantılı olduğu bir gerçektir.

Çevre Koleji Anaokulları , öğrencilerin toplumun  hızla ilerleyen  teknoloji alanındaki  yenilikler  ve artan  sorunlar  karşısında  ayakta  durabilmesi  , problem çözme becerileri  kazanması için sorunlara  farklı gözle  bakmayı bilen bireyler yetiştirmeyi  hedeflemektedir. Bu bağlamda da "Yaratıcı Oyun  ve Çoklu  Zeka“ programını  kendi kurumsal kültürü  ile birleştirerek   kullanmayı  uygun bulmuştur.

Okuluda ; öğrencilere  sunulan  zengin yabancı dil olanaklarının  yanı sıra  çeşitli sosyal etkinliklerden  yararlanma  şansı da  sağlanmaktadır. Müzik , İngilizce müzik,bilgisayar ,perküsyon ,  görsel sanatlar, yüzme, beden eğitimi, satranç branş dersleri; bale, modern dans , jimnastik, piyano kulüp çalışmaları eğitim programları  çok önemli  bir bölümünü  oluşturmaktadır.

Okuluda  yapılan tüm çalışmalarda ; çocukların  öğrenme  gereksinimleri  karşılanırken  en önemli  hususun  çocuğun kendisi olduğu unutulmamaktadır.”ÇOCUĞA ÖĞRETİLECEK HİÇBİR ŞEY ÇOCUĞUN KENDİSİNDEN ÖNEMLİ OLAMAZ.” Çocuğun eğlenmesi, mutlu olması çok önemli ve gereklidir.

Anaokulundaki tüm çalışmalar sıcak   ve anlayışlı  bir ortam içinde yapılmaktadır.