Çevre Batı Ataşehir Anaokulu
Telefon

0216 291 16 16

Sektör

Kreşler/Anaokulları

Web Sitesi

http://www.cevrekoleji.k12.tr/

Email

cevre@cevrekoleji.k12.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Barbaros Mah.Çim sokak no:44 Batı Ataşehir- İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

Çevre Batı Ataşehir Anaokulu

 

Ataşehir deki Kreşler ve AnaOkulları

 
 
 
 
Zeka gelişiminin % 80’lik kısmı , 7 yaşına kadar tamamlanır.  3 yaşına kadar, bir çocuğun beyni, bir yetişkin beyninden 2.5 kat daha fazla çalışır. 6 yaşına kadar, bir çocuğun beyni, bir profesörün beyninden 2 kat hızlı çalışır. Bu bilimsel veriler, erken çocukluk dönemi eğitiminin öneminin anlaşılması için, küçük ama önemli örneklerdir.
 
Çevre Koleji  Anaokulları, bu kritik dönemde, çocukların için özel olarak hazırlanmış fiziksel ortamlarda, sosyal, duygusal, zihinsel, fiziksel gelişimlerini destekleyici oyun ve eğitim ortamları sunar. Anaokulları, her çocuğun biricik ve farklı oldukları temelinden hareketle, bütün zeka alanlarına hitap eden ‘’Yaratıcı Oyun Ve Çoklu Zeka ,, programını, kendi kurumsal kültürüyle harmanlayarak kullanmayı uygun bulmuştur. Okul öncesi dönemde en üst düzeyde olan merakın, çocuğun kalıcı öğrenmesinde çok önemli olduğunu düşünürüz.
 
Çocukların öğrenme düzeylerine göre, özel olarak seçilerek hazırlanan görsel, işitsel ve duyusal uyaranlar ile, merak ve öğrenme isteklerini destekler, öğrendikleri her şeyi, bir sonraki öğrenme süreci için bir alt basamak olarak kullanırız. Müzik , Perküsyon ,  Görsel Sanatlar,Yüzme, Beden Eğitimi,Satranç branş dersleri  ; Bale, Modern Dans , Jimnastik, Piyano kulüp çalışmaları eğitim programın  çok önemli  bir bölümünü  oluşturmaktadır.