Çevre Ataşehir Anaokulu
Telefon

0216 456 90 90

Sektör

Kreşler/Anaokulları

Web Sitesi

http://www.cevrekoleji.k12.tr/

Email

cevre@cevrekoleji.k12.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Atatürk Mah. Atatürk Bulvarı No:62 Ataşehir-İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

Çevre Ataşehir Anaokulu

 

Ataşehir deki Kreşler ve AnaOkulları

 

Okul öncesi dönem, çocukları algılarının en açık olduğu ve kişilik gelişimlerinin büyük oranda tamamlandığı bir dönemdir. Erken yaşta çocuğun alacağı kaliteli eğitimin, çocuğun yaşamı açısından çok önemli olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Anaokulu eğitimi, sağlıklı bir geleceğin temelidir.

Çevre Koleji Anaokulları, uyguladığı “Yaratıcı Oyun ve Çoklu Zeka” programı ile çocukların akademik ve sosyal gelişimlerini en üst seviyede desteklerken, “Yaparak Yaşayarak Öğrenme” felsefesiyle yabancı dil gelişimlerine kalıcı ve sağlam katkılar sağlamaktadır. Ayrıca müzik, perküsyon, beden eğitimi, yüzme, görsel sanatlar, satranç gibi branş dersleri ve bale, jimnastik, modern dans, piyano gibi kulüp etkinlikleri öğrencilerimizin çok yönlü gelişmelerine olanak sağlamaktadır.

Okul da çocukların  için özel olarak hazırlanmış, en yeni teknolojilerin kullanıldığı fiziksel ortamlarda eğitim verilirken, önceliğimiz onlara mutlu ve güvende hissedeceği ortamlar sunmaktır. Bu sebeple, alanında uzman, deneyimli ve bilinçli eğitim kadromuz çocukları her gün sevgi ve şefkatle kucaklar.

Çevre Koleji Anaokulları Atatürk İlke ve Devrimlerini yaşatacak, mutlu, başarılı, öz güveni yüksek, kültürlü, kendini iyi ifade edebilen, sorumluluk bilinci gelişmiş, problem çözme becerilerine sahip, çevresine duyarlı, yenilikçi, sağlam kişilikli bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bu hedeflere ulaşırken, okulda öğrencilerin içsel motivasyonlarını köreltmeden sevecen ve anlayışlı bir öğretim yaklaşımı benimsenmesi esastır.