Carrefoursa Maltepe Park Avm
Telefon

0216 515 15 50 – 51

Sektör

AVM'ler

Web Sitesi

http://www.maltepeparkavm.com

Email

info@maltepeparkavm.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Cevizli Mah. Tugay Yolu No:67 Maltepe/İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Carrefoursa Maltepe Park Alışveriş Merkezi

 

Cevizli'deki avmler

Maltepe - Cevizli'deki avmler

 

Zengin mağaza karması...

CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi 06 Ocak 2005 yılında açılmış ve çok kısa sürede Anadolu Yakasının öncelikli çekim merkezleri arasına girmiştir.

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen CarrefourSA Maltepe Park,
E5 karayolunun hemen yanındaki öncelikli konumu sayesinde trafikle boğuşmadan hem özel aracınızla hem de toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşılabilecek bir noktada yer almaktadır.

Açıldığı ilk günden itibaren büyük ilgi gören yerli ve yabancı birçok organizasyona ev sahipliği yapan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, yıl içerisinde düzenlediği aktivitelerin yanı sıra her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği ve sadık bir katılımcı kitlesine sahip turnuvalara da ev sahipliği yapmaktadır.

Modern şehir yaşantısının içinde, aile bireylerinin tamamına hitap eden gerçek bir yaşam ve eğlence merkezi olma hedefiyle yola çıkan Maltepe Park, geçen bu 4,5 yılda hedefine başarı ile ulaşmış ve 7’den 77’ye zengin bir müşteri profiline sahip olmuştur.

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarını aynı çatı altında toplayan CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde, ziyaretleri daha keyifli hale dönüştürmek için tüm detaylar düşünülmüştür. Her türlü ihtiyaca cevap veren CarrefourSA hipermarketi, 3 kata yayılan 109 mağazası, 2500 araçlık ücretsiz açık ve kapalı otoparkı, ses ve görüntü sistemleri en son teknolojiyle kurulmuş 8 sinema kompleksi, farklı damak zevklerine hitap eden geniş foodcourt’u ve günün her saati dinlendiren terasıyla CarrefourSA Maltepe Park’ta tüm beklentiler cevap bulmaktadır.

Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen ve yaklaşık olarak 1500 kişiyle yüz yüze görüşülerek çok detaylı bir profil çıkarılan müşteri anketleri ile ziyaretçilerin nasıl bir Maltepe Park bekledikleri ölçülmekte ve yıllık planlamalar bu doğrultuda gerçekleştirilmektedir.

Mağaza karması ile de oldukça iddialı olan Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde elektronik markette Teknosa ve Bimeks, hipermarkette CarrefourSA, tekstilde Park Bravo Group, Atalar, Adil Işık, Mudo Concept, Koton, LCW, Win Max, Sarar, Kiğılı, Collezione, Oxxo, Vakko Butik; çocuk giyimde Mothercare, Panço, Chicco; ayakkabıda Beta, Hotiç, İnci, Kemal Tanca, Derimod, Desa; kozmetikte Sevil Parfümeri; aksesuarda So Chic, Giya, Storks; ev tekstil ve aksesuarda Esse, Jumbo ve Tchibo başta olmak üzere, pek çok başarılı markayı bir arada görmek mümkündür.

Ağzının tadını bilenler için Saray, HD İskender, Bilakis, Özsüt, Konak Sofrası, Mado, Cafe Crown ve Starbucks ile iddiasını sürdüren Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde; eğlence söz konusu olunca 8 salonda birden hizmet veren AFM Sinemaları ve Playland ilk anda akla gelenlerdir.