Cafe Tein
Telefon

0212 437 22 80

Sektör

Cafeler

Web Sitesi

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Forum İstanbul Avm Gf Blok No:89 Bayrampaşa

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Cafe Tein

 

Kocatepe deki Cafeler

Bayrampaşa Kocatepe deki Cafeler 

 

Cafe Tein, Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'nde...

İstanbul Bayrampaşa'da toplam 495.000 metrekarelik inşaat alanına sahip Forum İstanbul 175.000 metrekare kiralanabilir alanı, ulusal ve uluslararası 265 markası ile yalnız Türkiye'nin değil Avrupa'nın en büyük alışveriş merkezi.

Forum İstanbul 8.000 metrekare üzerine kurulan Türkiye'nin ilk dev akvaryum Turkuazoo ile Türkiye'nin ilk buz müzesi Magic Ice, İsveç'in ünlü hızlı moda markası H&M, 5.000 metrekarelik bir alanda hizmet veren Fransız spor mağazası Decathlon'nun yanı sıra , IKEA, Praktiker ve Tepe Home'un yer aldığı 46.000 metrekarelik ev dekorasyon alanında 12 ayrı markaya ev sahipliği yapıyor. Saturn, Teknosa, Bimeks gibi markaların başı çektiği 11.500 metrekarelik teknoloji alanına sahip olan Forum İstanbul; Boyner, YKM, C&A, Mudo, Marks&Spencer ve Zara gibi ulusal ve uluslararası mağazaları, restoranları ve 5.000 araçlık otoparkı ile yalnız İstanbullulara değil, İstanbul'u ziyaret eden turistlere de hizmet veriyor.

Gerek mimarisi, gerek kalıcı sanat eserleriyle de İstanbul'da yeni bir hayatın yolunu açan Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi, E5 ve TEM otoyolunun bağlantı noktasında yer alıyor

Boyner, YKM, C&A, Mudo, Marks&Spencer ve Zara gibi büyük mağazaların da yer aldığı Forum İstanbul'da kadın, erkek, çocuk ve iç giyimde iddialı yerli ve yabancı 62 markanın yanı sıra 19 ayrı ayakkabı ve çanta mağazası bulunuyor.

Forum İstanbul, müşterilerine 15 ayrı kafe seçeneğinin yanı sıra, 34 restoran ve fast food zinciriyle hizmet veriyor. 
10 salonu ve 2450 kişilik kapasitesi ile İstanbul Avrupa yakasının en büyük sinema kompleksi AFM Sinemaları  Forum İstanbul'da bulunuyor.