Cadİstanbul
Telefon

0 212 227 0127

Sektör

Özel Okullar

Web Sitesi

http://www.cadistanbul.com/

Email

bilgi@cadistanbul.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Barbaros blv. no:37 Beşiktaş / ISTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

 
 
 
 
 
 
 
Türkiye'de 2007 yılında eğitimlerine başlayan CADİSTANBUL Eğitim Kurumu, birçok ilke imza atmış, yeni eğitim programları tasarlamış ve hayata geçirmiştir.
 
Eğitim danışmanlık alanında kaliteli hizmet veren,bilişim sektöründe saygı ve güvenle anılan "lider" eğitim firması kimliğinizi bunca yıl olduğu gibi, önümüzdeki yıllarda da titizlikle korumaktır. Bu misyonu tam anlamıyla gerçekleştirmek için bugün ulaştığı düzeyi aşarak, uluslararası boyutlardaki mükemmelliği norm alan bir eğitim kuruluşu haline gelmeyi amaçlamaktadır.
 
Şüphesiz ki, verilecek eğitim hizmetlerinin değeri, bu çalışmaları yürüten eğitimcilerin konularında uzman olmalarına bağlıdır. Uzmanlık ise,ancak bu konuda elde edilmiş eğitim sonrasında, yerel ve uluslararası platformdaki uzun deneyimlerle kazanılabilmektedir.
 
Sürekli yenilenen yüksek standartlı, kaliteli ve bilgi çağına adaptasyonu güçlü eğitimler sunarak bireysel ve kurumsal müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, onların güncel eğitim ihtiyaçlarını kalite kavramının sınırlarını zorlayarak karşılamaktır.