British English - Kadıköy 2
Telefon

0216 338 74 65

Sektör

Dil Kursları

Web Sitesi

http://www.britishenglish.com.tr

Email

kadikoy2@britishenglish.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Osmanağa Mah. Vahapbey Sok. No:13 Kadıköy / İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

British English

 

Kadıköy deki Dil Kursları

İstanbul Kadıköy deki Dil Kursları

 

Günümüzde insanların hem sosyal, hem ticari, hem de akademik alanda gelişebilmesi için olmazsa olmazlardan biri İngilizce’dir. İngilizce’nin tüm dünyanın iletişim dili olduğu gerçeği  yadsınamaz. Dünyanın dört bir yanından insanları İngilizce öğrenmeye iten sebep, bu dile karşı oluşan sosyal tavırdır. İngilizce, uluslararası ilişkiler,medya,(reklamcılık, radyo yayınları,filmler, müzik) eğitim,uluslararası taşıma,uluslararası güvenlik ve iletişim yoluyla yayılır.Uluslararası ilişkilerde İngilizce kullanılır.

Bilimsel,sanatsal ya da politik toplantılarda dünyanın her yerinden gelen katılımcıların ortak bir dil varlığının pratikliğine ihtiyaçları vardır. Akademik ve sosyal hayatımız sürecinde internet sayesinde dünyanın dört bir yanına ulaşabiliyoruz, değişik kültürden insanlarla iletişime  girebiliyoruz  ve bu iletişimde tek bir dil olarak ingilizce ön plana çıkıyor. İngilizce’yi anadil dışında kullanan kişilerin sayısı 2 milyara yakındır.Bütün  bunlar dikkate alındığında  İngilizce öğrenmek  bir zorunluluk haline geliyor.

British  English 1975 yılından bu yana sadece İngilizce eğitimi veren tek dil okuludur.British  English dünyanın kabul ettiği en ünlü üniversitelerden Cambridge ve Oxford’un uyguladığı dil sistemini kapsamına almıştır.Sınıflarımız plazma t.v,bilgisayar,projeksiyon, dvd ve sınırsız internet  donanımlıdır.”ANLIYORUM AMA KONUŞAMIYORUM” diyorsanız , ingilizceyi yaşayarak öğrenmek istiyorsanız bizimle 4 4 4   0   6 8 0 no'lu numaradan irtibat kurabilirsiniz.

Size eğitiminizin ilk gününden son gününe kadar belirlediğiniz hedef doğrultusunda rehberlik yapan, ihtiyaç hissettiğiniz her an sizin belirlediğiniz gün ve saatlerde birebir özel ders imkanı sağlayan eğitim danışmanlarımız ve alanlarında uzmanlaşmış sertifikalı formasyonlu öğretmen kadromuzla ingilizce artık sizin için '' yabancı'' dil olmaktan çıkıp, natıve speaker dediğimiz anadili ingilizce olan yabancı konuşmacılarla rahatlıkla iletişim kurabileceğiniz maillerinize cevap verebileceğiniz altyazısız film takip edebileceğiniz '' tanıdığınız'' bir dil olacak.