Bostancı Gösteri Merkezi
Telefon

0216 384 72 10

Sektör

Kültür ve Sanat Merkezleri

Web Sitesi

http://bgmonline.net/

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Bostanlar Arası Sokak No: 8 Bostancı - Kadıköy

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Bostancı Gösteri Merkezi

 

Bostancı daki Kültür ve Sanat Merkezleri

Kadıköy Bostancı daki Kültür ve Sanat Merkezleri

 

1992 Yılından bugüne İstanbul’un özellikle Anadolu yakasının en önemli müzikhollerinden sahne sanatlarının sergilendiği Bostancı Gösteri Merkezi bugünde hala sanatseverlere hizmet vermeye devam ediyor.

Bostancı Gösteri Merkezi kendi yaptığı konser – tiyatro organizasyonları dışında salonunu dışarıdan yaptığı kiralamalarla da faaliyetlere sunabiliyor.
Bostancı Gösteri Merkezi toplam 2.377 kişilik oturma kapasitesine sahip olup bu kapasitenin 1.662 kişilik kısmı tribün bölümünde 715 kişilik bölümü ise sahnenin ön kısmı bulunan parter koltuklardan oluşmaktadır. Koltukların tümü söküldüğünde ayakta 7.000 kişi almaktadır. Az kişilerin katılımı ile yapılacak organizasyonlarda Salon yanları perde ile bölünerek 1.130 kişilik hale getirilebilir. Ayrıca 2400 metrekare olan salonumuzda sahnenin önünde bulunan 770 parter koltuk söküldüğünde oluşan boş alana kurulan masalarla sizin veya bizim organize ettiğimiz bir catering firmasıyla bayii toplantıları veya özel gecelerde 700 kişiye kadar hizmet verilebilir. Ayakta yapılması planlanan konserler, ürün tanıtım organizasyonları veya fuar gibi organizasyonlarda salonda bulunan tüm koltuklar sökülebilir hatta salon düz bir platform haline getirilebilir. Bostancı Gösteri Merkezinin zeminle tavan arasındaki yüksekliği 7m. , sahnenin yerden yüksekliği 81cm. , sahne içi genişliği 14.60m.,sahne dışı genişliği 20,20m , 
Sahnenin yarı dairesel boyu 28m. , uzunluğu 9,47m. dir . Yapılacak konserlerde salon olarak ses-ışık, ısıtma, kulis, gişe hatta gerekli görüldüğü takdirde tüm organizasyon hizmetleri verilmektedir. Yaklaşık 250 araçlık otopark alanımız mevcuttur.