Bosphorus Palace Hotel
Telefon

0 216 422 00 03

Sektör

Butik Oteller

Web Sitesi

http://www.bosphoruspalace.com

Email

info@bosphoruspalace.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Yalıboyu Caddesi No: 64 34676 Beylerbeyi - İstanbul / TÜRKİYE

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Bosphorus Palace Hotel Butik Otel

 

Beylerbeyi ndeki Butik Oteller

İstanbul Beylerbeyi ndeki Butik Oteller

 

 

İstanbul'a boğazın en keyifli yerinden bakarken kendinizi evinizde hissettirecek rahatlığı ve tarihi dokusuyla Bosphorus Palace Hotel, sizleri bu ayrıcalığı yaşamaya davet ediyor.

Otel; Osmanlı motifleri ile bezenmiş yaldızlı, çentikli zarif tavan süslemeleri, kristal avize, orijinal padişah fermanları ve el yazmaları ile karşılamakta, boğazın mavi suları ile kucaklamakta ve kişiye özel misafirperverlik anlayışı ile ağırlamaktadır. En küçük detaya verilen önem ve 14 özel yalı odasının her birindeki konfor hemen göze çarpmaktadır. Odalarda tavan ve duvar süsleri dikkat çekerken; mobilyalar İtalyan el işçiliği 18 ayar altın varak kaplama olup, banyolar İngiliz tarzında dekore edilmiştir. Yalının deniz katındaki 200 yıllık kayıkhanenin otel restoranına dönüştürülmesi ile yaratılan bu özel mekanda, sizlere son derece lüks ve romantik bir atmosferde, dünya mutfağından leziz seçmelerini tatma ayrıcalığını sunar.

Bosphorus Palace Hotel'de yapılan düğün organizasyonlarında düğün çiftlerine başka özel fırsatlarda sunuyor. Otele giriş yaptığınız andan itibaren ayrıcalıklı olduğunuzu her fırsatta hissediyorsunuz. Bu romantik ve özel gününüzde kaliteli servis anlayışı ve lezzetli menülerle birlikte kokteyl ve düğün yemeğinizin tadını çıkarıp, size özel hazırlanmış konaklama odasında ücretsiz konaklama, Odanıza şampanya ve ikramlar, Odaya ilk romantik sabah kahvaltısı, Turn down servisi, imkanlarından yararlanabiliyorsunuz.

Ayrıca, özel ve önemli günlerinizi unutulmaz kılmak için düğün, davet, toplantı ve her çeşit resepsiyonlarınızda yılların güvenilir tecrübesi ile konuklarına ayrıcalıklı ve üstün konukseverlik anlayışını sunarak hizmet vermeye devam etmektedir.

İster iş toplantısı ve yemekleri, ister düğün, nişan gibi özel davetlerinizde  tarihin derinliklerinde gezintiye çıkabilir, bu büyülü atmosferi misafirleriniz ile İstanbul'un İlk Yalı Oteli'nde yaşayabilirsiniz. Butik Otel, seçkin misafirlerine nefes kesen İstanbul'un merkezine yakın olmanın avantajını yüzyıl öncesinin kültürü ile aynı anda sunuyor.