Bilgi Elektronik
Telefon

+90 216 455 88 46

Sektör

Elektrik ve Elektronik San.

Web Sitesi

http://www.bilgielektronik.com.tr

Email

sales@bilgielektronik.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Atatürk Mah. Namık Kemal Cad. No:3/A Ataşehir - İSTANBUL 34758

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Bilgi Elektronik 

 

Ataşehir deki Elektrik ve Elektronik Sanayiler

İstanbul Ataşehir deki Elektrik ve Elektronik Sanayiler

 

Bilgi Elektronik A.Ş ,BNB GRUB un 1993 yılında kurulmuş olan ilk ve en büyük şirketidir. Türkiye’nin de Elektronik Güvenlik sektöründeki ilk ve öncü şirketlerindendir. Halen tamamen sektörde yer alan binlerce Güvenlik firmasına  ürün ve hizmet temin eden Dağıtım firması olarak faaliyet göstermektedir.

Bir yandan VITEC , HIRSCH ELEKTRONICS, SAMSUNG, NEON, 3WAVE, KPsec, HUNT(IP kamera), TEKNIM, VIONTY, INIM, SOCA, AVITEC gibi markaların  Türkiye temsilciliğini ve Dağıtımını yürütürken diğer yandan da yıllardan bu yana hemen her hafta ücretsiz olarak düzenlediği teknik eğitimlerle halen sektörde çalışan yüzlerce teknisyenin ilk eğitim  gördüğü yer niteliğindedir.

Bilgi elektronik özellikle CCTV konusundaki geniş ürün yelpazesi ve marka çeşitliliği ile sektörün önemli bir malzeme sağlayıcısıdır. Şirketin teknolojik yatkınlığı da malzeme sağlayan sektör profesyonellerine verilen süpervizörlük hizmetinde memnuniyeti yakalamış durumdadır Bilgi Elektronik aynı zamanda, herhangi bir anda 1 milyon USD yi aşkın stoğu ile  sektördeki  en  büyük  stoğu  taşıyan  firmalardan biridir.