Bien Seramik
Telefon

+90 216 614 10 60

Sektör

Dekorasyon

Web Sitesi

http://www.bienseramik.com.tr

Email

webiletisim@bienseramik.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Soner Sokak No:5 K:5 Meral Plaza Tepeüstü Mevkii, Ümraniye / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Bien Seramik

 

 

Ümraniye deki Dekorasyoncular

İstanbul Ümraniye deki Dekorasyoncular

 

 

En yeni teknolojileri takip eden, bu teknolojileri üretim gücüne aktarmayı hedefleyen Bien Seramik, yer ve duvar karosu üretiminde Dijital Baskı Sistemlerini Aralık 2009 tarihinden itibaren kullanmaya başlamış ve Türkiye'de Dijital Teknoloji ile üretilen duvar karolarının ilk üreticisi olmuştur. Yaptığı yeni yatırımlar ile Bilecik ve Bozüyük'teki fabrikalarında yılda ortalama 19 milyon m2 yer, duvar karosu ve sırlı granit üretmektedir.

Üretimini günümüz trendlerini karşılayan tasarım çeşitliliğiyle gerçekleştiren Bien Seramik yer ve duvar karolarında Türkiye'de bir ilk olan 30x80 ve 40x60'da dahil olmak üzere 10x10'dan 57,5x57,5'a kadar değişen çeşitli boyutlarda üretim yapabilmektedir. Üretim yelpazesinde yer alan bordür ve dekor üretiminin yanı sıra ayrıca küçük ebat tesislerinde yılda 500 bin m2 yer ve duvar karosu üretmektedir.

Bien Seramik, 5 kıtada Amerika, Kanada, İspanya, İsrail ve Yunanistan başta olmak üzere 28 ülkeye ihracat gerçekleştirerek dünya seramik pazarında öne çıkan kurumlar arasına girmiştir. Tüm üretimini TS EN 14411 standardına uygun olarak sürdüren, standardın vermiş olduğu toleransları müşteri lehine daraltarak kullanan Bien Seramik, kalite yönetim sistemini kurarak ISO 9001:2008 sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

          Bien Seramik, Ar-Ge çalışmalarına önem vermekte, müşteri ve pazar taleplerini gözeterek yatırımlarını gerçekleştirmektedir. Teknolojiyi ve günümüz trendlerini takip eden, bu genç ve yenilikçi yaklaşımı ile dijital teknolojiye yaptığı yatırımın karşılığını alan Bien Seramik her tasarımına kendi imzasını atarak, her yeni koleksiyonuyla kendi çizgisini oluşturmakta ve her geçen yıl güçlü bir marka olma yolunda güvenle ilerlemektedir. Her yıl hem yurtiçi hem de yurtdışı fuarlarına katılan Bien Seramik Ar-Ge çalışmalarına ve teknolojiye yapılan yatırımlar ile gerçekleştirdiği yeni teknolojik ürünlerini fuara katılan ziyaretçilere sunmakta hem de bünyesine yeni müşteriler katmaktadır.