Best Western Tashan Business & Airport Hotel
Telefon

0 212 543 65 75

Sektör

Butik Oteller

Web Sitesi

http://www.tashan.com.tr

Email

tashan@tashan.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Taşhan Caddesi No:57 34142 Bakirkoy /İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 Airport Inn Hotel Butik Otel

 

Bakırköy deki Butik Oteller

İstanbul Bakırköy deki Butik Oteller

 

 

BEST WESTERN Taşhan Business & Airport Hotel, otobana, tren istasyonlarına ve deniz otobüsüne kolay ulaşım imkanıyla, Atatürk Uluslararası Havalimanı’na 9 km ve eski İstanbul şehir merkezine (Ayasofya, Kapalıçarşı ve çeşitli müzeler) 10 km mesafede olup ulaşım için ideal bir konumdadır.

Hastanelere, Galeria, Capacıtyö Carousel ve Olivium Alışveriş Merkezi gibi alışveriş mekânlarına sadece birkaç dakikalık mesafededir. Ataköy Marina, Olimpiyat Evi ve Stadyumu’na, Hipodrom’a, restoranlara, gece klüplerine, CNR, TÜYAP Fuar ve Ticaret Merkezi gibi fuar merkezlerine ve serbest ticaret bölgesine oldukça yakın bir konumdadır.

BEST WESTERN Taşhan Business & Airport Hotel, 20’si sigara içilmeyen olmak üzere toplam 40 konforlu odasıyla 2012 yılında yenilenmiştir. BEST WESTERN Tashan Business & Airport Hotel’de toplantı organize etmek bir keyiftir. Yakın zaman önce yenilenen toplantı salonu, son teknolojiyle donanımlıdır ve eşsiz konfor ve kolaylık sunmaktadır. Otelin, 35 kişiye kadar olan tüm toplantı gereksinimlerinizi karşılamak üzere tasarlanmıştır. Tepegöz, görüntü projektörü, VCD oynatıcı, televizyon ve elektronik yazı tahtası mevcuttur.

Tarihi 2,500’ü aşkın bir süreye yayılan bir şehirde, güne açık büfe kahvaltıyla İstanbul’da başlayabilirsiniz. City Restaurant, sizlere Türk ve Uluslararası mutfaklardan servis yapmaktadır. Yeni dekore edilen Taşhan Bar’da her çeşit içki ve çeşitli çerezler mevcuttur. Oda servisi sınırlıdır. BEST WESTERN Taşhan Business & Airport Hotel’deki yardımsever uzman personel, konaklamalarınızı ve toplantılarınızı keyifli ve başarılı kılmak için tüm tecrübeye ve imkanlara sahiptirler.

Şehrin gürültüsü ve telaşından yoksun olan BEST WESTERN Taşhan Business & Airport Hotel, iş seyahatinde olanlar ve tatil yapanlar için kusursuz bir seçimtir.