Best Western Premier Regency Suites & Spa
Telefon

0 212 458 55 56

Sektör

Butik Oteller

Web Sitesi

http://www.regencysuitesistanbul.com/

Email

sales@regencysuitesistanbul.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Akbıyık Cad. No:46 34122 Sultanahmet/ İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

BEST WESTERN PREMIER Regency Suites Hotel-Spa, Topkapı Sarayı ve Sultanahmet Camii’nden 200 metrelik bir mesafede konumlanmış bir butik oteldir. Teras Restaurant ve odaların çoğu, Boğaz ve Ayasofya manzaralıdır. Tüm odalar, bir yatak odalı suitlerdir.

Sauna, Türk Hamamı, Spor Salonu ve Masaj olanaklarına sahip olan otel, Atatürk Uluslararası Havalimanı’na 15 km’lik mesafededir.

Otel, konforlu şık bir ev gibi döşenmiş olan restore edilmiş eski bir konaktır. Misafirlerin odalarından e-posta yoluyla arkadaşları ve aileleriyle görüşebilmeleri için ücretsiz yüksek hızda kablosuz internet erişimi mevcuttur. Sauna ve Türk hamamı, misafirlere uzun bir günün yorgunluğunu üzerlerinden atmalarında yardımcı olur. Terası ve odalarının çoğu, önü kesilmez bir Boğaz, Marmara Denizi ve Sultanahmet Camii manzarasna sahiptir. Birçok sosyal, kültürel ve ticari etkinliğin keyfini çıkarın.regency1

Çok sayıda geleneksel Türk restaurantı bulunmakla birlikte artık sayıları gittikçe artan Uzak Doğu yemekleri ve diğer spesiyaliteleri sunan yeni restaurantlar da mevcuttur. Gece hayatına meraklı olanları tatmin edecek yeterli sayıda fasıl, gece klübü, canlı müzik yapan restaurant, diskotek ve bar bulunmaktadır. Bazı gece klüplerinde, halkoyunu grupları ve oryantal dansöz sahne almaktadır.