Best Western Eresin Taxim Hotel
Telefon

0212 256 08 03

Sektör

4 Yıldızlı Oteller

Web Sitesi

http://www.eresintaxim.com.tr

Email

eresin@eresintaxim.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Topçu Cad. No:34 Taksim/İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Best Western Eresin Taxim Hotel 4 yıldızlı otel

 

Taksim'deki 4 yıldızlı oteller

İstanbul Taksim'deki 4 yıldızlı oteller

 

Eresin Taksim İstanbul Hotel, ücretsiz zengin bir kahvaltı ve Topkapı Sarayı, Yapı Kredi ve Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı gibi bölgedeki ilgi çekici yerlere uygun ulaşım imkanı sunmaktadır.

 

Taksim’de Taksim Meydanı’nın merkezinde uygun bir lokasyona sahip olan BEST WESTERN Eresin Taksim Hotel, misafirlerine bölgedeki çeşitli alışveriş yerlerine, restaurantlara ve hizmetlere kolay ulaşım imkanı vermektedir. Güleryüzlü ve konuksever personel, İstanbul Taksim’deki konaklamanızı keyifli ve unutulmaz kılmak için kişiye özel en iyi hizmeti vermeye hazırdır.

 

Modern ve mükemmel donanımlı her bir odada, bir mini buzdolabı, uydu kablolu TV ve yüksek hızda Internet erişimi bulunmaktadır. Best Western Eresin Taksim Hotel, ücretsiz lezzetli zengin kahvaltısı, birçok lisan bilen personeli, kambiyo hizmeti, banyo küveti, işadamlarına yönelik tam donanımlı hizmetleri ve 170 kişi kapasiteli toplantı bölümüyle övünç duymaktadır. Tesis içinde yer alan cafe’de bir fincan kahvenin keyfini çıkarın veya canlı eğlence sunan kokteyl salonunda arkadaşlarınızla içkinizi yudumlayın.

eresin2

The BEST WESTERN Eresin Taksim Hotel, misafirlerine tenis, squash, balık tutma, buz patinajı ve golf gibi çeşitli aktivitelere zahmetsiz ulaşım imkanı sunmaktadır. Misafirler, günü sadece 20 km uzakta olan plajda ya da Topkapı Sarayı gibi Taksim’deki birçok tarihi mekanda, Lütfi Kırdar ve Yapı Kredi’de geçirmenin keyfini çıkarabilirler. Otel misafirleri, civardaki Konser Salonu’na, Sanat Galerisi’ne ve Opera Binası’na da yakın mesafededirler.


 

beyoglu otelleri beyoglu 4 yildizli