Best Western Citadel Hotel
Telefon

0212 516 23 13

Sektör

Butik Oteller

Web Sitesi

http://www.citadelhotel.com

Email

office@citadelhotel.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Kennedy Caddesi Sahil Yolu No:32 Ahirkapi, Sultanahmet/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Best Western Citadel Hotel Butik Otel

 

Sultanahmet teki Butik Oteller

Fatih Sultanahmet teki Butik Oteller

 

Marmara Denizi'ne bakan Best Western Citadel Hotel, Sultanahmet Camii'ne sadece 350 metre mesafede, klimalı odalar sunar. Otelin kafesi, dekoratif cam tavan ve deniz kenarında geniş bir terasa sahiptir.

BEST WESTERN Citadel'deki tüm oda ve süitler, ücretsiz Wi-Fi, mini bar ve modern bir banyo ile donatılmıştır ve 24 saat oda servisi mümkündür. Geniş odaların çoğu deniz manzaralıdır.

BEST WESTERN Citadel'in kahvaltısı taze meyve, hamur işleri ile seçme sıcak ve soğuk yiyecekler içerir. Sur ve Şömine restoranlar, avize ve tuğlalı duvarlarıyla şık bir ortamda, uluslararası mutfaklardan yemekler sunmaktadır.

Ücretsiz park yeri mevcuttur ve 24 saat hizmet veren resepsiyon personeli, Atatürk Havalimanı (15 km) ve Sabiha Gökçen Havaalanı (35 km)'na servis ayarlayabilir. Resepsiyon, aynı zamanda ücretsiz bir internet köşesi sağlar.

Ziyaretçiler, Kapalı Çarşı'ya yürüyerek 10 dakikada ulaşabilir. Cankurtaran Tren İstasyonu ise sadece 300 metre uzaklıktadır. Otelin yakın çevresinde kafe ve restoranlar yer almaktadır.