Bern Hotel
Telefon

0212 635 95 08

Sektör

3 Yıldızlı Oteller

Web Sitesi

http://www.bernotel.com/

Email

info@bernotel.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

millet cad.muratpaşa mah.muratpaşa sok. no:4 Fatih/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Bern Otel 3 yıldızlı oteller

 

Aksaray daki 3 yıldızlı oteller

İstanbul Aksaray daki 3 yıldızlı Otelller

 
 İstanbul'daki eviniz Bern Otel, geleneksel Türk misafirperverliği, güler yüzlü ve eğitimli personeli ile konforlu odalarında sizleri ağırlamak için bekliyor.

 

İstanbul'un şehir merkezinde bulunan, 3 yıldızlı ve kaliteli servisi ile isim yapmış olan bir oteldir. Otel, İstanbul'un tüm tarihi ve turistik güzelliklerini içeren bölgelere yürüyüş mesafesinde yakındır. Aya Sofya Camii, Kapalı Çarsı, Topkapı Sarayı, Sultanahmet Camii, Süleymaniye Camii, Yerebatan Sarayı ve Hipodrom gibi bazı önemli turistik yerlere otelimizden yürüyerek veya metro ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tüm bu yerler 2 metro istasyonu uzaklığındadır.

Otel 40 adet konforlu ve modern odaya 75 adet yatak kapasitesine sahiptir. Bütün odalarda küvetli banyo, merkezi ısıtma ve soğutma, uluslararası görüşmelere açık telefon, minî bar, Uydu TV, Müzik yayını ve saç kurutma makinesi mevcuttur. Geleneksel Türk Mutfağı ve Dünya Mutfaklarının lezzetlerini restoranda bulabilirsiniz. Bar ise size günün yorgunluğunu attıracak Kokteyl ve içecekleri ile hizmetinizdedir. Ayrıca 24 saat oda hizmeti ve kablosuz internet te restoran ve lobi de kullanıma açıktır.

fatih otelleri fatih 3 yildizli