Bendi Suni Dericilik
Telefon

90 212 675 02 60

Sektör

Home Style

Web Sitesi

http://www.bendi.com.tr

Email

bendi@bendi.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Masko Mobilyacılar San. Sit. 4/B Blok No: 29 İkitelli / İstanbul / Türkiye

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

 

İkitelli deki Home Style Firmaları

Küçükçekmece İkitelli deki Home Style Firmaları

 

1960 yılında, şimdi onursal başkanı olan  SAMİ ŞENÇİÇEK tarafından  kurulan Bendi Ticaret dürüst ve doğru ticaret ilkesinden ayrılmadan günümüze kadar gelişerek ticari faaliyetlerine devam etmiştir.

Saraciye ve suni deri konusunda çalışmalarına başlayan Bendi Ticaret kendi sektöründe Anadolu’ya açılan ilk pazarlama firması olmanın da haklı gururunu yaşamaktadır. Gelişen dünya koşullarına ayak uydurmak amacıyla, Bendi Ticaret olarak ticari faaliyetlerine başlayan firmamız 1984 yılında Bendi Suni Dericilik Anonim Şirketi adıyla kurumsallaşmış ve kusursuz müşteri memnuniyeti konusunda hedeflediği yere ulaşmıştır. Oto döşeme,büro koltuk ve mobilya sektörüne, AR-GE çalışmalarına ara vermeden devam edip sürekli yenilikleri sunan ilk ve tek firma olma özelliğini taşımaktadır.

Ürün gamını, kaliteli ve süreklilik arzeden suni deri ithalatı ile desteklemek amacıyla BSD DECO markasının Türkiye distrübitörlüğünü, MICROLINE FLOCK kumaşlarının , Satra üyesi olup mobilya ve otomotiv sanayinde kullanılan AUTOSIVE yapıştırıcılarının ve MICROLINE pvc oto tabanlıklarının tek ve genel dağıtıcılığını almıştır.