Bakırköy Yün İplik Tekstil Sanayi
Telefon

0212 583 49 30

Sektör

Tekstil Sanayi

Web Sitesi

http://www.bakirkoyyuniplik.com

Email

muhasebe@bakirkoyyuniplik.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

AKSU CAD. NO.7 BAKIRKÖY

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

 

Bakırköy Yün İplik Tekstil Sanayi

 

 

Bakırköy deki Tekstil Sanayiler

İstanbul Bakırköy deki Tekstil Sanayiler

 

 

BAKIRKÖY YÜN İPLİK fabrikası 1951 senesinde kurulmuş ve 50 seneden fazladır tekstil piyasasında streichgarn sistemiyle yün- iplik imalatı yapmaktadır. Fabrika 15,000 m² kapalı alanda entegre tesise sahip olup, bünyemizde yün yıkama (leviyatan), kurutma, boyama, laboratuar ve araştırma&geliştirme tesisleri mevcuttur. Modern teknolojiyle donatılmış tesis makine parkurunda 5 adet tarak makinesi bulunmaktadır. Bu makinelerin 3 tanesi HOUGET DUESBERG BOSSON marka, diğer 2 tanesi ise OCTIR markadır. Aylık kapasite 80 ton'dur.    

Yılların vermiş olduğu tecrübeyle, 150 kişilik eleman kadrosuyla, imalatın her aşamasında  takip  ederek ve müşteri memnuniyetini kendimize hedef belirleyerek, tesisimiz kendi branşında en iyi olmak için çalışmaktadır. Dünya standardında, kalitesinde ve güvencesinde olan hammadde mevcuttur. Firma çok geniş imalat ve renk yelpazesine sahip olup, aynı zamanda müşteriye özel imalat yapabilecek teknolojiye de sahiptir.

Uluslararası çalışma deneyimine de sahip olan tesis, uluslar arası platformda çalışacak olan müşterilere, kaliteli hizmeti sunabilecek kapasiteye sahip sayılı firmalar arasında hatırı sayılır bir tecrübeye sahiptir.