Ayvalıdere Anaokulu
Telefon

0212 482 21 28

Sektör

Kreşler/Anaokulları

Web Sitesi

Email

info@ayvalidere.k12.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Çifte havuzlar Mahallesi sarıgöl sokak No:3 Esenler/İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Ayvalıdere Anaokulu

 

Esenler deki Kreşler ve Anaokulları

İstanbul Esenler deki Kreşler ve Anaokulları

 

30 Ekim 2002 tarihinde eğitim-öğretime başlamıştır.

Ayvalıdere Anaokulu, kurulduğu ilk yıllarda, tüm özel gün ve haftalarda, okul öncesi eğitimi geliştirmek ve yaygınlaştırmak amacı ile ilçe düzeyinde hazırlanan programlara ev sahipliği yapmıştır. Bu programlarda aktif olarak da katılım sağlamıştır.

Okulda dört derslik mevcut olup tam ve ikili eğitim yapılmaktadır. Dört derslikte ikili eğitim öğretimle birlikte bir de tam gün sınıfı mevcuttur.

Okulda 190 öğrenci,10 öğretmen,4 personel,1memur,1 müdür yardımcısı ve 1 müdür mevcuttur.

VİZYON

Atatürk ilke ve devrimleri ışığında insanlığa katkıda bulunan, toplumda lider ve model olacak bireyler yetiştiren örnek ve öncü bir kurum olmaktır.

MİSYON

Öğrencilerin; bilişsel, bedensel, sosyal, duygusal, psikomotor gelişimlerini en üst düzeye çıkarmayı sağlamak, temel olan davranış biçimlerini sağlıklı bir şekilde kazanmalarına yardımcı olmak, kendi kendilerine yetebilen bağımsız kişilikler geliştirmelerini, sosyo-ekonomik şartlarına elverişsiz çevre ve ailelerden gelen çocukları Türkçeyi doğru ve güzel konuşmalarını sağlayarak ortak bir yetiştirme ortamı hazırlamak ve çocukların ilköğretime en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlamak, misyonunu amaçlamıştır.