Ayşe Ozan Anaokulu
Telefon

0.212.262 22 55

Sektör

Kreşler/Anaokulları

Web Sitesi

http://www.ayseozananaokulu.com/

Email

info@ayseozananaokulu.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Sümer Korusu Kasımpatı Sokak No:12 Tarabya - Sarıyer - İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Ayşe Ozan Anaokulu

 

Tarabya daki Kreşler ve Anaokulları

Sarıyer Tarabya daki Kreşler ve Anaokulları

 

Kendi  bilinçli  sürecini  çizebilen, düşünsel  özellikleri  gelişmiş, sorumluluk   bilinci   ve  iç disiplin  oluşumu, entellektüel ve sosyal bütünlüğe erişmiş kendi iç özelliklerine bağlı olarak yeteneklerini geliştirebilmiş, kendine hakim olabilen özgür bireyler yetiştirmek olmalı.

Çocukların “birey” olabilme  süreci  açısından  oluşan ve olgunlaşma aşamalarını amaçlayan okulumuz, aile ve okul bağını da  katılımcı bir anlayışla ele alıp  ortak  değer  ve bakış  açısını  oluşturabilmenin  önemini de göz önüne alarak üretken ve verimli bir çabayı hedeflemiştir.

Çocuklarımıza   daha   iyisini    verebilmek   doğrultusunda   önce   okul   olarak   kendimizi de   yenileyerek, gelişmenin  duyarlılığı   hareket  noktamızdır, ortak  duyarlılık taşıdığımızda  aşılamayacak  zorluk  olmadığına inanıyoruz. Çocuklarımızın  sağlıklı  ve başarılı  yetişkinliğe  doğru adım adım ilerlemeleri  en  büyük  onur  ve gururumuz olacaktır. Sağlıklı  gelişim  için  gerekli  olan  her  türlü  etken  ve  araçları  onlardan esirgememek gerekir  diye  düşünüyoruz. Onları gerçekten sevdiklerini   bildiğimiz ailelerinin de   katkılarıyla   çok   şey başarılacaktır. Okul içi etkinlikler dahil, sosyalizasyonun oluşumunda çok önemli yeri  olan  sosyal  ve  kültürel etkinliklerde  temel araçlardır, diyoruz.

Bu  amaçlar  doğrultusunda  kurulduğu  andan  itibaren   Ülkemizde  geri bıraktırılan  genel  anlamda  eğitim, özel  anlamda  okul  öncesi  eğitim  konusunda yaratıcı, bilimsel  ve  çağın koşullarına  uygun  bir  eğitim  anlayışını  hedeflemiştir.