Atirus Avm
Telefon

0212 883 78 00

Sektör

AVM'ler

Web Sitesi

http://www.atirus.com.tr

Email

info@atirus.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Fatih Mah. Londra Asf. No:40 34500 Büyükçekmece / İST.

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Atirus Alışveriş Merkezleri

 

Büyükçekmece'deki avmler

Büyükçekmece Merkez'deki avmler

 

Atirus Alışveriş Merkezi, Kapıcıoğlu Madencilik İnşaat San. ve Tic Ltd. Şti tarafından İstanbul Büyükçekmece’de E-5 karayolu üzerinde Marmara Denizi ve Büyükçekmece Gölünün kesiştiği noktada 56.000 metrekarelik bir alanda kurularak 17 Aralık 2005 te seçkin ziyaretçilerinin hizmetine açıldı.

 

Birbirinden ünlü markalar bir araya getirilerek her katta farklı bir konseptle oluşturulan tematik konumlandırmalarla alışveriş sürenizi keyfe dönüştüren Atirus; modanın, fast food, cafe ve restaurantlarıyla damak tadının, çocuklar için düşünülmüş özel oyun alanları ve üstün teknolojik imkanlı sürekli vizyon gösterimleriyle hizmet veren modern sinema salonlarıyla eğlencenin, en yeni teknik donanım ve otomasyon sistemleriyle gürültüsüz ve konforlu alışverişin Büyükçekmece’deki ilk ve en büyük buluşma noktası haline geldi...

 

Atirus alışveriş merkezine gelen ziyaretçilerin ulaşım imkanlarını kolaylaştırmak için düzenlenen ücretsiz müşteri servisinin yanı sıra Türkiye de bir ilke imza atılarak E-5 karayolundan Alışveriş Merkezine yaya girişler için alt geçit, araçla girişler içinse 700 araç kapasiteli kapalı otoparka tünelle direk bağlantı kuruldu.

 

Pek çok teknolojik üstünlüğe sahip Atirus Alışveriş Merkezinde Jet grouting ve fore kazıklar üzerine inşa edilmiş radye temel sistemi, bilgisayar destekli bina yönetimi sistemi, merkezi ısıtma, soğutma, taze hava ve egzoz tesisatı, klima sistemi, uluslararası standartlarda ısı, ses ve su izolasyonu, bilgisayar destekli yangın algılama ve ihbar etme, söndürme ve güvenlik sistemi gibi üstün özellikler bulunuyor.

 

Atirus Alışveriş merkezinde 80 mağazanın yanı sıra 64 ofislik bir de iş merkezi yaralıyor.