Atalay Mobilya
Telefon

0212 675 00 91

Sektör

Mobilya/Dekorasyon

Web Sitesi

http://www.atalaymobilya.com

Email

atalay@atalaymobilya.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Masko Mobilya Kenti 20/B Blok No:4 İkitelli / İSTANBUL Masko 6. Kapı Girişi

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Atalay Mobilya

 

 

İkitelli deki Mobilya ve Dekorasyoncular

Başakşehir İkitelli deki Mobilya ve Dekorasyoncular

 

25 Yılı Aşkın Süredir Kaliteden Ödün Vermeden Müşterilerine En İyiyi sunmaya Çalışan kurum ve Kişi Referansları bulunan ATALAY MOBİLYA Dekorasyon ve Tasarımlarıyla En İyiyi Sunma Yolunda Emin Adımlarla İlerlemektedir.

ATALAY MOBİLYA Bugün 25 Yılın Bilgi ve Tecrübesinin Birikimiyle Her Geçen Gün Gelişen Teknolojiyle Üretimini,Hizmetlerini ve Vizyonunu Küresel Boyutlarda Yenileyerek ve Geliştirerek Faaliyetlerini Sürdürmektedir.Güvenilir,Yenilikçi ve Özgün Çözümler Geliştiren,Pazarlayan,Uygulayan ve Destekleyen Yapısı ile Sektörün Önde Gelen Mobilya Firmalarından Biri Olarak Faaliyetlerini Sürdürmeye Devam Edecektir.

Atalay Mobilya, sunduğu ürün ve hizmetlerin tamamını kendisi imal eder, teknik kadrosuyla montajını yapar ve satış sonrası verdiği teknik destek ile de müşteri ilişkilerini daima sıcak tutmayı hedefler. İlgilendiğiniz her hangi bir konuyla ilgili küçük de olsa bilgi almak için aradığınız takdirde, Atalay Mobilya ailesinden tüm sorunlarınızla ilgilenecek ve sizi yönlendirebilecek bir müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.