Astoria Avm
Telefon

0 212 215 22 22

Sektör

AVM'ler

Web Sitesi

http://www.astoria.com.tr

Email

info@astoria.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Büyükdere Caddesi Astoria Kuleleri No: 127 34394 Esentepe / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Astoria Alışveriş Merkezi

 

Esentepe'deki avmler

Şişli - Esentepe'deki avmler

 

İstanbul’un kalbinde bir alışveriş merkezi

 

Astoria Alışveriş Merkezi, 23 Ocak 2008 tarihinde açıldı.

 

35.000 metrekare kapalı alanda özgün mimarisiyle ve gün ışığını içine alan her biri 48 metre yüksekliğinde olan Avrupa’nın en yüksek ikiz atriumlarıyla, dünyaca ünlü yüzlerce yerli ve yabancı markaya ev sahipliği yapan Astoria Alışveriş Merkezi, iş dünyasının kalbi Esentepe’de yer alıyor. Avantajlı konumu, yenilikçi hizmet anlayışıyla müşterilerine ve Türk ekonomisine artı değer katan Astoria, şehrin modern ve yenilikçi yüzünü yansıtan bir alışveriş merkezi olarak öne çıkıyor.

 

Hedef kitlesi ağırlıklı olarak 20-50 yaş arası olan Astoria Alışveriş Merkezi’nin müşterilerinin yüzde 63’ünü kadınlar, yüzde 37’sini erkekler oluşturuyor. Astoria Alışveriş Merkezi’nin müşteri profilinin yüzde 67’sini A ve B sosyo-ekonomik kitle oluşturuyor. Marka karmasında; ziyaretçi profilinin ve bölgedeki 50 bin kişilik kitlenin ihtiyaçlarının ve alışkanlıklarının önemli rol oynadığı Astoria Alışveriş Merkezi, dünyaca ünlü binlerce yerli ve yabancı markaya giyimden elektroniğe, aksesuardan kozmetiğe 100’un üzerinde mağazada hizmet veriyor.

 

7 katlı Astoria Alışveriş Merkezi’nde kafeler, Türk ve dünya mutfaklarından örnekler sunan temalı restaurantlar, marketin yanı sıra, “LFC SPA”, “Luxury Fitness” ve Cinebonus Sinemaları da yer alıyor.