Asder Deri
Telefon

+90 212 510 8137

Sektör

Dericiler

Web Sitesi

http://www.asder.com.tr/

Email

info@asder.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Gökalp Mah. Prof. Muammer Aksoy Cad. No:63 Zeytinburnu / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

Asder Deri

 

Zeytinburnu ndaki Dericiler

İstanbul Zeytinburnu ndaki Dericiler

 

Gücünü doğadan alan Asder Deri Giyim, moda yaratan sektörün öncü firmasıdır.

Asder Deri Giyim modayı ve gelişmeleri yakından takip ederek, ayrıcalıklı ve değişik ürünleri alıcısına ulaştırır, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, uluslar arası standartlarda ürünler satışa sunar.

Firma 1986 yılından bu yana deri giyim sektöründe faaliyetini sürdürmektedir. Zeytinburnu'nda toplam 1000 m2 3 katlı fabrikada konusunda uzman kadroyla kaliteden ödün vermeden üretim yapmaktadır.

Ayrıca firmaya bağlı stilistlerle yeni kreasyonlar hazırlamaktadır. Kreasyon genç , ortayaş ve üstü olmak üzere hazırlanmaktadır. Müşterilerin isteğine göre de modeller hazırlanmaktadır.

Ürünlerini Zeytinburnu mağazasında satışa sunumaktadır. Üretimde kullanılan deriler İtalya ve yurtiçinden temin edilmektedir. Özel özgün aksesuarları, hassas dikiş kalitesi, model zenginliği ile kendi stilini oluşturan firma, ihracatını başta Rusya olmak üzere, Avrupa ülkeleri ve Amerika Birleşik Devletleri'ne yapmaktadır.

Asder Deri'nin hedefi, deri piyasasında kısa vadede kaliteli üretici imajı yerleştirmek, uzun vadede ise adından sıkça bahsedilen saygın bir marka olmaktır.