AMWAY TÜRKİYE
Telefon

216 291 29 00

Sektör

Kozmetik

Web Sitesi

www.amway.com.tr

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Barbaros Mah. Halk Cad. No:49 Yeni Sahra, Ataşehir, İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

AMWAY

Temmuz 1994’de faaliyete geçen Amway Türkiye, bugün Türkiye’nin önde gelen doğrudan satış firmalarından biridir. Amway Corporation’ın dünyadaki 55 bağlı şirketinden biridir. Amway Türkiye, tüm ülkeye Serbest Girişimcileri ile 500’den fazla ürünü 0 müşteri tatmin garantisi ile tüketicilere sunmaktadır. Amway Türkiye Merkez Ofisi İzmir’dedir. Amway Türkiye’nin yine İzmir’de, Türkiye genelinde tüm siparişlerin dağıtımının gerçekleştirildiği 2 bin 400 metrekarelik bir Dağıtım Merkezi bulunmaktadır. 

Ayrıca, İstanbul'da faaliyet gösteren Amway Plaza'da bütün Amway ürünleri teşhir edilmektedir ve telefonla ve internetten sipariş verme, eğitim toplantıları düzenleme ve Amway işini müşterilerine tanıtmak amacıyla Serbest Girişimcilerin ve Üyelerin kullanımına sunulmuştur.

Amway Türkiye Doğrudan Satış Derneği'nin aktif üyesidir. Amway Türkiye 1995 yılında Türkiye'de bir Doğrudan Satış Derneği'nin (DSD) kurulmasına öncülük etmiştir. O zamandan beri, Amway Türkiye DSD'nin Tüketici Hakları ve Doğrudan Satış Yönetmeliği’nin işleyişine katkıda bulunan şirketlerin önde gelenlerinden biri olmuştur.

Amway Türkiye her biri birbirinden farklı değişik kullanım alanları sunan ürünlerin satışını yapmaktadır: Ev Bakımı ve Temizlik Ürünleri (çamaşır temizlik ürünleri, ev temizlik ürünleri, araba bakım ürünleri ve mutfak bakım ürünleri); Ev Teknolojisi Ürünleri (eSpring su arıtma sistemleri, iCook Tencere ve Bıçak Setleri), Kişisel Bakım Ürünleri (Vücut, Saç, Ağız Bakım Ürünleri, Güneş Ürünleri); ARTISTRY™ ve beautycycle™ Cilt Bakım ve Renkli Kozmetik , Zinde Yaşam ve Beslenme Destek Ürünleri (NUTRIWAY™)

Amway kendisini, bağlı şirketlerinin faaliyet gösterdiği ülkelerdeki toplumlara yakın hissetmekte, sosyal, kültürel ve topluma yararlı aktivitelere sponsorluk yapmaktadır.

Amway Türkiye kuruluşundan bugüne kadar Amway Serbest Girişimcileri’nin de katılımıyla tonlarca çöp ve geri dönüştürülebilir katı atığın toplanmasını sağlayan bir çok faaliyet ile Türkiye’nin değişik bölgelerinde ağaçlandırma projeleri gerçekleştirmiştir.  Amway Türkiye, son 12 senedir UNICEF Türkiye Milli Komitesi ile işbirliği içerisinde olup, Serbest Girişimcileri’nin de katılımı ile UNICEF Türkiye Milli Komitesi’nin Türkiye’de yürüttüğü  programlarının gelişmesine katkıda bulunmaktadır. Amway Türkiye bu program çerçevesinde Gaziantep’de Köksalan İlköğretim Okulu yapımını üstlenmiştir. Amway Türkiye, bunun yanında Amway Avrupa bağlı şirketlerinin katkılarıyla Milli Eğitim Bakanlığı ve Unicef ortaklığında gerçekleştirilen “Anaokulu Ekliyoruz” kampanyası kapsamında Van’da 2 anaokulu açmıştır.   Amway Türkiye yeni sosyal sorumluluk projesi ile okul öncesi eğitime desteğini sürdürmektedir. T.C Milli Eğitim Bakanlığı’nın “Okul Öncesi Eğitimin Güçlendirilmesi” projesine destek vermeyi amaçladığımız “Küçük Adımlar Okul Yolunda” projesi ile belirlenen illerde, 3-5 yaş grubundaki 232,489 çocuğun okul öncesi eğitim masraflarının karşılanması hedeflenmektedir. Amway Türkiye’nin 250 çocuğun 1 yıllık eğitim masraflarını karşılayarak başlattığı bu projeye Serbest Girişimcilerinin desteği devam etmektedir.

Ayrıca, Türkiye’de okul çağındaki gençlerin iş hayatına hazırlanmalarına yardımcı olmak üzere geliştirilen JUNIOR ACHIEVEMENT (Genç Başarı) programının ülkemizde uygulanmasına öncülük etmektedir.