Akın Tekstil A.Ş
Telefon

0212 543 64 40

Sektör

Tekstil Sanayi

Web Sitesi

http://www.akintekstil.com.tr

Email

sales@akintekstil.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

KEMAL MEHROZOĞLU CAD. 400. SOK GOSB TEKNOPARK 2. ÜRETİM BİNASI 3 NOLU ÜNİTE BAKIRKÖY

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Akın Tekstil A.Ş

 

 

Bakırköy deki Tekstil Sanayiler

İstanbul Bakırköy deki Tekstil Sanayiler

 

 

Akın Tekstil kurulduğu 1956 yılından bu yana sürekli gelişerek Türk ekonomisi`ne önemli katkılarda bulunmuş ve Türk ekonomisi`nin temeli olan tekstil sektöründe kaliteli ve yenilikçi üretim felsefesi ile öncü olmuştur.

Akın Tekstil; çalışanları, müşteri memnuniyetini önde tutan felsefesi ve halka açık yapısı ile kalite ve sürekliliğin bir simgesi haline gelmiştir. Gelişmiş teknolojilerin kullanımı, Ar-Ge çalışmaları, yeni ürünler ve uygulanan başarılı Satış&Pazarlama stratejilerinin sonucu Akın Tekstil her yıl ihracatını artırmıştır.

Türkiye`nin ilk beş kumaş üreticisi arasında yer alan Akın Tekstil, teknik bilgi ve tecrübesinden gurur duymaktadır. Şirket, müşterilerine tam hizmet sunmayı sağlayan dikey entegrasyon üretim tesisine sahiptir. Aile şirketi olmasına karşın işe profesyonel kadro almak ve şirketi daha kurumsal bir şekilde idare etmekte büyük başarı göstermiştir. Halka açık bir yapısı vardır. Bir bütün olarak ele alındığında, tanınmış, finansal güce sahip, güvenilir bir firmadır.