Ağva Shelale Otel
Telefon

0216 721 74 66

Sektör

Butik Oteller

Web Sitesi

http://www.shelaleotel.com

Email

info@shelaleotel.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Göksu nehri kenarı, Ağva Şile İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Ağva Shelale Otel  Butik Otel

 
 

 

İstanbul'un yanı başı Ağva’da dinlenmeniz ve keyifli bir tatil yaşamanız için gerekli her şeyin düşünüldüğü bir butik otel.

Şehrin gürültüsünden uzak doğanın size sunduklarından en iyi şekilde faydalanmak için Ağva’ya ve  Shelale’ye mutlaka uğramalısınız. Doğa ile iç içe, doğal hayatı yaşamak istiyorsanız; Ağva Shelale otelde gönlünüze göre bir tatil geçirebilirsiniz.

Evinizdeki rahatlığı yaşatacak olan Shelale otel özellikle nehire karşı nargile keyfiyle hoş anlar yaşatacaktır. Kahvaltı ve akşam yemeğinde şelalenin iştah açıcı su sesiyle bambaşka keyif alacaksınız. 

Shelale'de, 5 adet otel odası ve 4 adet şömineli olmak üzere toplam 8 adet birbirinden bağımsız tek katlı ahşap bungolow odalar bulunmaktadır. Muhteşem bir tatil geçirmek için hazırlanmış olan bungolowlarda konaklamakla huzur bulacaksınız, sıradışılığınızın farkına varacaksınız.

Tatildeki deniz-kum-otel esaretinin zincirlerini kırmak için otelde bulunma ayrıcalığını keşfedin. Otel bünyesinde hizmet veren nehir ve doğa manzaralı havuzda sıcak yaz günlerinin rehavetini üzerinizden atabilirsiniz.

Ağva otelleri arasında tercih yaparken kusursuz hizmet anlayışını göz önünde bulundurun. Doğanın cömertliği yanında aile işletmesi oluşu misafirperverliğin artarak devam etmesini sağlamaktadır. Yaşarken cenneti görmek isteyenlere…

Eğer dinlenmek ve şehri unutmak ve sizin gibi düşünen insanlarla buluşmak istiyorsanız Shelale'ye mutlaka uğrayın.