Raşit Demiryas

Fitness & Pt masters trainer
Adres
Darüşşafaka Mahallesi, Derbent Mahallesi, Derbent Mevkii, Maslak İstanbul
Telefon
0212 286 26 76
Web Sitesi
http://www.lifegym.com.tr/

Eğitimi   : Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü - Eskişehir Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi Bölümü

 

İş Deneyimleri   :

Spor yönetimi, iş geliştirme danışmanlığı, spor/dinlenme/sosyal tesis işletmeciliği ve fitness, kick boks,pilates personal ve grup dersleri organizasyonları yapmaktadır.

Halen, Polat Tower Hammame Form Spor Kulübünde danışmanlık ve koordinatörlük hizmeti ve Mecidiyeköy’de faaliyet gösteren E.M.N.Spor’a iş geliştirme ve strateji danışmanlığı vermektedir.

Karem İnşaat’a, inşa etmekte oldukları rezidansların spor tesisleri ile ilgili proje danışmanlığı yapmıştır.

01.05.2009’dan itibaren Celebrity Fitness – Etiler’de Fitness Manager, Development Coach ve Personal Training Müdürü olarak görev yapmıştır. Ayrıca fitness ve grup dersleri organizasyonları yapmış ve danışmanlık hizmeti vermiştir. 15.07.2010 tarihinde Celebrity Fitness’ın sahibi Navis Fon Grubu’nun Türkiye’deki faaliyetlerini sona erdirme kararına kadar bu görevleri sürdürmüştür.

05/02/2008 yılında Bakırköy’de, PERFETTO SPORTS CLUB’ü kurmuş ve 04/2009’a kadar bu kulübü, ortak, genel müdür ve baş antrenör olarak işletmiştir.

2006–2008 yılları arasında, Elegant Spor Kulübü’nde (Bahçelievler–İstanbul) Spor Müdürü olarak görev yapmıştır.

2003-2006 yılları arasında, Melek EKİN-Namık EKİN Spor Merkezi (Bakırköy)’de Vücut Geliştirme ve Fitness Hocası olarak görev yapmıştır. Bu yıllarda açılan diğer spor kulüplerinde genel kordinatörlük yapmıştır.

2001-2003 yılları arasında Ateşmen Bahçelievler Spor Okulu’nda kick boks antrenörlüğü ve vücut geliştirme ve fitness antrenör yardımcılığı görevi yapmıştır.

All Sport & Fitness dergisinde, www.hurriyet.com, www.mynet.com, www.kadinsaglik.net ve pek çok internet sitesinde spor/fitness/personal training ile ilgili yazıları yayınlanmaktadır.

2 yıl boks; 7 yıl boyunca kick boks yapmıştır. Kick box’ta 3 defa (1996–1997–1998) İstanbul Bölge Şampiyonu, 1 (1998) defa Türkiye Şampiyonu olmuş ve çeşitli uluslararası şampiyonluklar kazanmıştır. Kick boks hakemliği yapmaktadır. 2.Kademe Kick Boks antrenörüdür.

Namık Ekin ile birlikte İstanbul TV.’de sağlıklı yaşam ve evde/iş yerinde yapılacak aletsiz jimnastik ve fitness çalışmalarıyla ilgili programlar yapmıştır.

Star Gazetesi için, “kapkaça karşı mücadele” amacıyla, Namık Ekin ile birlikte yakın boğuşma ve etkisiz hale getirme üzerine çalışmalar yapmış ve bu çalışmalara ilişkin fotoğraflar ile yazı dizisi Star Gazetesi’nde yayınlanmıştır.

2006 yılında “Strongest Man of Turkey” (Türkiye’nin en güçlü adamı) yarışmalarına katılmış; yarışmaların farklı branşlarında Türkiye 1.liği, 2.liği ve 3. lüğü derecelerini kazanmıştır.

Benzer Uzmanlar