Özgür İşgör

Ayak Sağlığı Uzmanı
Adres
Rumeli Cad. Villa İş Hanı No:4/6 Nişantaşı, Şişli/İstanbul
Telefon
0212 247 74 32
Web Sitesi
http://www.isvecayak.com/

Özgül İşgör; Ayak Sağlığı Uzmanı, VHO Osthold Spange Perfect Eğitimci Uygulayıcı.

1995 yılında Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldu. 

İsveç Ayak Sağlığı Merkezi'nde çalışmaya başladığı tarihten itibaren Certified Pedortist Durukan İşgör ve Ünal İşgör'den temel tabanlık imalatı ve uygulanması, Sadi Akin, Süheyla Tan ve Tülin Keyder'den ayak bakım uzmanlığı ve ayak ile ilgili ortez uygulamaları eğitimlerini aldı.

1996 yılında Rochester ABD'de Podiatrist Doktor Joseph Di Prima ile podiatri çalışmalarına ve yine Amerika'da bulunduğu süre içerisinde Prescription Footwear Association tarafından Pensilvanya'da düzenlenen pedortist kurslarına katıldı.

2000 yılında İsveç ayak sağlığı sisteminin franchise alt yapısı oluşturulurken Ayak Sağlığı Uzman Eğitimi kitabının hazırlanmasında katkıda bulundu. 

İsveç Ayak Sağlığı'nın 2000 ve 2006 yılında organize ettiği franchiselar için Ayak Sağlığı Uzmanı Yetiştirme Programı'nda eğitimci olarak görev yaptı.

2004 yılında "3TO Osthold Spange" batık tırnak düzeltme apereyi uygulaması eğitimini aldı. 2006 yılında bu sistemin geliştirilmiş versiyonu olan "VHO Osthold Spange Perfect Eğitimci Uygulayıcı" kursuna katılarak eğitimci sertifikası almaya hak kazandı.

Benzer Uzmanlar