Oto Center Bağcılar

4844 İzlenme

Cezmi Meydancı (Oto Center Yön. Kur. Bşk) ikinci el oto piyasasının kalbi Oto Center Bağcılar hakkında bilinmeyenleri iamistanbul.tv'ye anlattı.

Oto Center Bağcılar Yönetim Kurulu Başkanı Cezmi Meydancı ikinci el piyasaında merak edilenler soruları iamistanbul.tv takipçileri için cevapladı.

oto center bağcılar

İkinci Elin Birinci Adresi Yenileniyor...

1987 yılında kurulan S.S Kara taşıt vasıtaları ve yedek parçaları alım ve satım ile uğraşanlar tolu iş yerleri yapı kooperatifinin bir projesi olan Otocenter, alanında bir ilktir. Merkezimizin inşası için 1989 Yılında 58.323 m2 bir arsa alarak işe koyulduk. 

1992 yılının mayıs ayında inşaatına başlanan Otocenter projesi 4 yıl içinde tamamlandı.1995 yılından itibaren de ikinci el oto alım satım hizmeti vermeye başladı. Şu anda işleme kooperatifimize bağlı 662 adet işyeri bulunuyor. Bu mevcudun bir bölümü ofis niteliğinde ve küçük ölçekli esnaflarımıza tahsis edilmiştir. 

 Alırken Hesaplı Satarken Karlı “Otocenter” ikinci el araba

Oto alımı için bütün seçenekleri bir arada bulabileceğiniz bir merkez. Merkezimizde “0” kilometre araç almak istiyorsanız, en uygun fiyatları bulabilirsiniz. Aracınıza çeşitli ödeme kolaylıkları ile sahip olabilir, eski aracınızı verip yenisini uygun koşullarda alabilirsiniz. Aracınızı gerçek değerinde anında satabilirsiniz. Merkezimiz 662 işyeri ile her türlü alternatifi sunmaya hazır. 

Kolayca Ulaşabilirsiniz 

Otogar yolu ile Tem otoyolunun birleşiği noktada, şehre yakın merkezimizde misafirlerimiz için otoparklarımız mevcut .(0) kilometre ve ikinci el araç alım satımı dışında trafik ve sigorta işlemlerini yapabileceğiniz merkezimiz ayrıca postane, banka, noter, kafe ve restoranları ile rahat bir alışveriş ortamı sunmaktadır.

Uzlaşma kurulu 

Merkezimizde yaptığınız her türlü alışveriş ile ilgili şikayetleriniz için başvuracağınız uzlaşma kurulu müşteri odaklı çözümler içindir. Her türlü şikayetiniz bu kurulda değerlendirilir ve çözüme bağlanır.  Otocenter,  yeni yönetimin öncülüğünde dış cephesini ve iç düzenini yeniliyor.

 

 

 

İLETİŞİM

OTOCENTER GALERİCİLER SİTESİ

Hüseyin Karaarslan Caddesi. Oto Center Galericiler Sitesi H Blok No: 21 

Yönetim Merkezi Yüzyıl Mah/Bağcılar/İstanbul

 

TELEFON NUMARALARI

(0212) 673 25 99 pbx 

(0212) 673 25 99 pbx 

FAX

0212/673 24 24 

E-POSTA

info@otocenter.com