Masko Mobilya Kenti

14830 İzlenme

19 Mart 1984 tarihinde 13 kurucu ortak tarafından kurulan ve kısaca MASKO olarak anılan “S.S. Masko İstanbul Mobilya ve Ahşap Eşya İmalatçıları Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi” İstanbul’un sanayi ve ticaret merkezi olarak tanımlanan; İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde, ulaşımı kolay, Atatürk Olimpiyat Parkı Yolu, E-6 Gişelerinin hemen yanında, 778 mağazadan oluşan, bir MOBİLYA KENTİ'dir.

masko
21 Haziran 1987 tarihinde temeli atılan Masko’nun işyerlerinin toplamı 440.000 metrekare, Sosyal Tesislerinin toplamı 43.000 metrekare olup, toplam kapalı alanları 483.000 metrekaredir.
 
27.419 metrekare inşaat alanı bulunan Masko Alışveriş Merkezinin inşaatı tamamlanmış olup, muhtelif iş kollarına kiraya verilecektir.
 
390.000 metrekare toplam arazisi ve 610 ortağı bulunan Masko’nun hedefi; sadece yerli tüketiciye değil, bugünkü ihracat kapasitesini de hızla arttırarak, tüm dünyada tanınan, güven duyulan bir Mobilya Merkezi olmak, ülkemize kazandırdığı  katma değeri maksimum oranda arttırmaktır.
 
masko1
Çağdaş teknolojinin tüm imkanlarından faydalanan bilgili ve bilinçli mobilya tasarımcı ve üreticileriyle, mobilya çeşit ve dizaynında, zengin ürün yelpazesine kavuşan MASKO, kaliteli ve herkese, her keseye hitap eden  fiyatları ile zengin  mobilya çeşidinin  yanında ; genç, bebe, mutfak, büro mobilyaları, aksesuarlar, ev tekstili ile halı ve cam ürünleriyle de ev ve işyerlerinin gereksinimlerini eksiksiz tamamlamak görevini de üstlenmiştir.
 
MASKO MOBİLYA KENTİNDE, futbol, basketbol  sahaları, lokantalar, büfeler ve cami bulunmakta, kolay otopark imkanının yanı sıra  yemyeşil açık  alanlar, dinlenme parkları da oluşturulmuş, hem siteyi ziyaret edenlerin hem de tüm çalışanların gönül rahatlığı ve huzur içinde bulunması sağlanmıştır. Masko’nun yöneticilerinin kültür ve sanata verdiği önemle, dünyaca ünlü sanatçıların resitaller verdiği, sergilerin açıldığı çok amaçlı Toplantı ve Konferans Salonu da bulunmaktadır.
 
Güleryüzü ile MASKO MOBİLYA KENTİ, çağdaş Mobilya Kenti olmasının yanı sıra hoşgörülü, anlayışlı ve medeni tüm çalışanları ile yarınlarından emin.
 
İletişim Bilgileri
Adres: Atatürk Olimpiyat Parkı Yolu, E6 Gişeler Yanı, MASKO Mobilya Kenti, İkitelli - İstanbul
Telefon: 444 1 675
Fax: 0 212 675 00 17
Mail: info@masko.com.tr
Web: http://www.masko.com.tr
 
 

MASKO HARİTASI


Daha Büyük Görüntüle

 

MOBİLYANIN TARİHİ

AHŞAP MOBİLYA BAKIMI

 


Masko Mobilya Kenti

Mobilya mağazası ve sat...

Airport AVM

Airport Alışveriş Merk...

KANYON Alışveriş Merkezi

Kanyon Alışveriş Merke...