Lezzetli Tatlıların Tek Adresi

26358 İzlenme

Hacı Sayid

 

Baklava denince akla ilk gelen isimlerden olan Hacı Sayid, yılların tecrübesiyle enfes tatlar yaratmaya devam ediyor.

1968 yılında baklava sektöründe işçi olarak çalışma hayatına atılan Gaziantepli Burhan ve Mehmet Dinçerler kardeşler, babaları Vahab Dinçerler’in önderliğinde, bu sektörün klasik baklavacılık anlayışından sıyrılması gerektiği kanısına vararak, 1983 yılında Şirinevler’de 20 metrekarelik bir dükkânda faaliyete başlamışlardır. Faaliyetinin ilk yıllarında baklava üretimine ağırlık veren Hacı Sayid, müşterilerine yakınlığı, kaliteli servis anlayışı, sunduğu eşsiz damak tadı ile kısa sürede vazgeçilmez lezzetlerin adresi olmuştur.

İstanbul’da 32 mağazası olan ve şu anda yüzlerce çalışanı bulunan Hacı Sayid, tamamı kendisi tarafından işletilen mağazalarında baklavadan tatlı çeşitlerine, çikolatadan pasta çeşitlerine ve yiyecek menüsünden dondurma çeşitlerine kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesi ile klasik baklavacılık anlayışını modern bir kafeterya konseptine dönüştürerek İstanbul’un en yaygın markası haline getirmeyi başarmıştır.

Kurulduğu günden bu yana, sektörde uyguladığı yüksek kalite standardına, hijyenik üretime, zengin lezzetli ürün çeşidini geliştirmeye ve sürekli eleman eğitimine verdiği önem, HACI SAYİD'in bugünkü başarısındaki en önemli rolü oynamaktadır.


Kadıköy Kadife Sokak

Kadife Sokak, İstanbul K...

İstanbul Marriott Hotel Şişli

Şişli semtinin kalbinde...

İstanbul’a Çılgın Proje

Kanal İstanbul, şehrin ...

Medeniyetler Korosu MÜSİAD'da

Müstakil Sanayici ve İ...

İstanbul’un En Kalabalık İlçesi

Bu yılda İstanbul'un 1'...

Efba

Şaşlık, Elektirikli Is...

Tiba Cafe Restaurant

Usta ellerde hazırlanmı...

Efba Şık Mutfak Fırınları

Geniş iç hacim ve içer...

Efba Şaşlık Mutfakların Yardımcısı

Efba, elektrikli şiş ke...

Efba Elektrikli Soba

Efba Isıtıcılarıyla a...