Koç Burcunun Özellikleri

Nuray Sayarı

Astroloji Uzmanı

37 Video

Uzmanın Tüm Videoları

13905 İzlenme

Koç BurcuKoç burcu Zodyak’taki ilk burç olması Koç’ların her alanda öncü olmalarını gerektirir. Öncü ve yaratıcı fikirler, Koç burcunun özellikleri arasındadır.

Koç kadınları ve Koç erkekleri ne tür özelliklere sahiptirler? Genel olarak Koç burcu ne tür özelliklere sahiptir? Astrolog Nuray Sayarı, Koç burcu insanını iamistanbul.tv takipçileri için yorumladı.

 
Burç simgeKOÇ KADINLARI
 
Koç Burcundan doğan kadınlarda tıpkı erkekler gibi kendilerini üstün gören, enerjik, cesur, kıskanç, cana yakın, cazibeli tiplerdir. Ayrıca çekicilikleri de dillere destandır. Bazen kuvvetli hayal gücü hakikatleri görmesine engel olabilir. Koç Burcu kadını hırslıdır. Erkekte bulunmayan bu hırs, kadının çok yükselmesine yardım eder. Bu kadınlar maddeye, mevkiye ve isme çok önem verirler. Kadın ya eşi vasıtasıyla hayatta başarıya erişmek ister ya da kendi çalışır. Bu tip kadın eşini teşvik eder, yol gösterir, destekler ama zaman zaman da istediği sonucu alamaz. Çünkü eşi bu tip zorlamalardan hoşlanmayan biri olabilir.
 
Burç simgeKOÇ ERKEKLERİ
 
Koç burcunda doğan kadınlarla erkeklerin müşterek tarafları bulunmakla beraber hiç benzemeyen yönleri de çoktur. Yıldızı MARS Koç burcundan olan erkeğe cesaret, atılganlık, sevimlilik, etkileme gücü, hiddet, şiddet, enerji verir. Bu tip erkekle geçinmek gerçekten zordur. Zira Koç burcunun erkeği her şeyden önce kendi düşüncelerinin, fikir ve özlerinin doğru olduğuna inanır. Aksini ispatlasanız da o için için kendisinin haklı olduğunu düşünür. Ayrıca karşısındakilere fazla hak tanımaktan da hoşlanmaz. Buna ani öfkesi, sabırsızlığı, huzursuzluğunu da katılacak olursa Koç burcundan doğan erkeği pek sevemeyeceğinizi sanırsınız. Halbuki tam aksine bu burçtan doğan erkekler çok da cana yakın olurlar.Koç burcunun özellikleri
 
Grubu : Ateş
Uğurlu Günü : Salı
Uğurlu Sayısı : 9
Renkleri :  Ateş Kırmızısı, Nar Çiçeği, Al
Çiçekleri : Lale, gelincik, papatya
Kokuları : Manolya, lavanta çiçeği, ıtır
Müzik : Hızlı tempolu şarkılar ve marşlar
En Belirgin Özelliği : Cesaret
En Büyük İdeali : Zafer
En Büyük Hatası : Acelecelik
En Büyük Arzusu : Liderlik
 
KOÇ BURCUNDAKİ ÜNLÜLER
 
Marlon Brando, Okan Bayülgen, Gary Oldman, Kadir İnanır, Armağan Çağlar, Şebnem Ferah, Sakıp Sabancı, Demet Şener, Banu Alkan, Sadri Alışık, Ayhan Işık, Kartal Tibet, Eric Clapton, Leonardo Da Vinci, Raphael, Charlie Chaplin, Al Gore, Aretha Franklin, Camille Paglia, Celine Dion, Diana Ross, Elton John, Warren Beatty, Francis Ford Coppola, Harry Houdini, Johann Sebastian Bach, Kerim Abdül-Cabbar, Leonard Nimoy, Tennessee Williams, Vincent Van Gogh, Fatih Sultan Mehmet, Duygu Asena, Mahsun Kırmızıgül
 

Koç Burcu Kadınının Özellikleri

Astrolog Nuray Sayarı, K...

Koç Burcunun Özellikleri

Koç burcu Zodyak’taki ...

Koç Burcunu 2012'de Neler Bekliyor?

Bu yıl içerisinde kariy...

Koç Burcu - Ocak

0...