KANYON Alışveriş Merkezi

16424 İzlenme

Kanyon, Türkiye’nin ve dünyanın en iyi markalarını bir araya getirmeyi ve şehrin yeni kalbi olmayı hedefliyor.

37500 m² alan üzerine kurulan dört katlı alışveriş merkezinde, yaklaşık 160 mağaza, bir gurme market, 9 sinema salonu, 2 bin 300 araçlık otopark, restoranlar, kafeler, barlar, bir spor ve sağlık merkezi ile açık-kapalı yüzme havuzu bulunuyor. Açık havada, kentin sokaklarında dolaşıyormuş gibi alışveriş yapabileceğiniz Kanyon’da ortam su, yeşillikler ve doğal malzemelerle şekillendirildi. 

kanyon_alısveris_merkezi

Üstelik kış aylarında ısıtılan yürüyüş alanları sayesinde her mevsim açık havada alışverişin keyfine varacaksınız! Eczacıbaşı Topluluğu ve İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Kanyon, sadece bir alışveriş merkezi olmanın da ötesinde, yeni bir yaşam alanı. Burası şehirde nefes almanızı, eğlenmenizi, kendinizi yenilemenizi, arkadaşlarınızla bulunmanızı, keyifli bir gün geçirmenizi sağlayacak bir ortam.
 
Burada sürekli gerçekleşecek canlı performanslar, sokak gösterileri, DJ şovları ise alışveriş deneyiminize yepyeni bir boyut katacak.
Kanyon’da bulunan mağazalar haftanın hergünü 10:00 – 22:00 saatleri arasında açık. Erken kahvaltı veya geç akşam yemekleri için Kanyon’da bulunan restoran ve kafeler sizleri bekliyor.
 
Ayrıca Kanyon Alışveriş Merkezi’ne metro ile direkt ulaşım imkanı var.

 
KANYON ALIŞVERİŞ MERKEZİ (AVM)
 
Tüm katlarda farklı bir konsept sunan Kanyon, her yaştan, her kesimden insana hitap ediyor!
 
Kat -2
 
Aralarında bir süpermarket, bir “semt pazarı”, TeknoSa, Sony, Apple gibi elektronik mağazaları, Mandarina Duck, Accesorize, Paşabahçe gibi kadına yönelik ev ve aksesuar mağazaları ile Mothercare, Natalys gibi dünyaca ünlü çocuk mağazalarının yer aldığı bir mağaza karması sunuyor. Ayrıca bu katta yer alan açık meydan ise, canlı performanslar, sokak gösterileri ile sürekli bir sürpriz unsuru!
 
Kat -1
 
Kentli, dinamik, genç! 15-35 yaş arasına hitap eden Conbipel, Mango, Fornarina, Gas, Guess, Ottoman Empire, Pilgrim gibi yenilikçi, sıra dışı markaların yanı sıra, bir dinlenme alanı da yer alıyor.
 
Zemin Kat
 
Müşterilerine en kaliteliyi ve en iyiyi, çağdaş bir yaklaşımla sunacak mağazalara ayrıldı. Türkiye’nin ve dünyanın en önde gelen markaları burada yer alıyor, modanın kalbi burada atıyor! Harvey Nichols, Vakko, Bally, Network, Tiffany&Co, Georg Jensen, Machka, Max Mara ve fazlası!
 
Kat 1
 
Restoranları, cafeleri, barları, spor mağazası, kitabevi, sinemaları ile serbest zamanlar için vazgeçilmez seçenekler! Intersport, D&R, Mars Cinema, Midpoint, Sosa, Konyalı, Num Num sadece bazıları…
 
Teknolojiye yakın, kent yaşamını seven, profesyonel iş yaşamının dışında da kendine özgü uğraşları olan, dünyayı tanımak isteyen ve yaratıcılığa önem verenler Kanyon’da aradıklarını fazlasıyla bulacak!
 
 
Kanyon AVM İletişim Bilgileri:
Adres: Büyükdere Cad. No:185 Beşiktaş - Levent
Tel: 0212 317 53 00
Fax: 0212 353 53 51
Web Sitesi: http://www.kanyon.com.tr

 

KANYON AVM HARİTASI


Daha Büyük Görüntüle

 

alısveris-puf-nokta     ilk_alisveris_merkezi


Masko Mobilya Kenti

Mobilya mağazası ve sat...

Airport AVM

Airport Alışveriş Merk...

KANYON Alışveriş Merkezi

Kanyon Alışveriş Merke...