İkizler Burcu

Nuray Sayarı

Astroloji Uzmanı

37 Video

Uzmanın Tüm Videoları

12163 İzlenme

Her on iki yılda bir Jüpiter burcunuzu ziyaret ederek size muhteşem fırsatlar sağlar. Bu ay da Jüpiter’in burcunuza girip gelecekteki güzel gelişmeler için fırsatlar yaratacağı bir dönem yaşayacaksınız. Jüpiter’in 1. Evinizde sağlayacağı enerji ile bu ay, özgüveniniz tavan yapıyor olacak.

3 Haziran tariikizler_burcuhinde Merkür ile Satürn’ün yapacakları dik açı sizi oturup ciddi şekilde düşünmeye sevk edecek. Özel ilişkilerinizde yaşayacağınız stres nedeniyle sorumluluklarınızı mantıklı olarak düşünmeniz imkânsız hale gelebilir.

4 Haziran’da gerçekleşecek olan Yay burcu Ay Tutulması belki size uzak ufuklar açarak yakın plandaki gerçekleri görmenizi engelleyebilir. Bu dönemde duygularınıza dikkat etmezseniz yeni bir aşka çabuk ve yersiz şekilde kapılabilirsiniz. 5 Haziran’da Venüs’ün Güneş ile gireceği birliktelik başladığınız ilişkilerin iyi sonuçlar vermesini sağlayacak.

11 Haziran’da Jüpiter’in burcunuza girmesiyle ilham bulsanız bile aynı tarihte Uranüs ve Merkür’ün oluşturacakları konumlanma dikkatinizi dağıtabilir. 12 Haziran’da içinde bulunduğunuz ilişkiden kaynaklanan veya finansal durumunuzda gerçekleşecek beklenmedik bir durum nedeniyle stres yaşayabilirsiniz. Kendinizi disiplin altında tutmalı ve yapacağınız atağı Güneş’in Satürn ile 13 Haziran’da gireceği dik açıya kadar bekletmelisiniz.

İkizler Yeni Ayı’nın görüleceği 19 Haziran’a kadar heyecanınız hatta endişeleriniz artarak sürecek. Güneş’in Yengeç burcuna girdiği 20 Haziran itibarıyla enerjiniz içinizde yoğunlaşacak ve dış dünyada yapacağınız değişiklikler azalacak. Satürn ve Merkür’ün karşılaşmalarıyla hayalleriniz yerlerini gerçekleşmeye bırakacak ve siz bir süre de olsa gerçeklerden kaçamayacaksınız.

Ancak 21 Haziran tarihinde Merkür’ün Mars ile gireceği 60 derecelik açı size yeni fırsatlar için gerekli enerjiyi sağlayacak. 15 Mayıs tarihinde başlayan Venüs’ün geri çekilme hareketi sürecinde gerekli planları yaptıysanız, 27 Haziran tarihinde bu gezegenin hareketini terse çevirmesiyle gerek özel yaşamınız gerekse maddi durumunuzda çabalarınızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız.

Ancak tüm bunları gerçekleştirmeden önce 29 Haziran tarihinde ilişkileriniz, yaşamdaki kontrolünüz ve maddi durumunuzdaki bazı zorluklarla başa çıkmak durumunda kalabilirsiniz. Yaşayacağınız zorlukların sizi hayal kırıklığına uğratmasına ve planlarınızı değiştirmelerine izin vermemelisiniz. Bu zorluklar uzun vadede başarıya ulaşmak için sizin ders almanız gereken durumlardır. Bazen çok kolay kazanılan zaferler çabuk yitirilirler.

YENGEÇ BURCU HAZİRAN AYI YORUMU

BAŞAK BURCU HAZİRAN AYI YORUMU

KOVA BURCU HAZİRAN AYI YORUMU

 


Ayın Burcu: Yengeç

Bu ay çok yoğun temponu...

İkizler Burcu

Her on iki yılda bir Jü...

Haziran Ayı Burç Yorumları

Burçlar hayatınızı ne...

Ayın Burcu Boğa

Mayıs ayının burcu Bo...

Ayın Burcu Koç

Nuray Sayarı ayın burcu...

Ayın Burcu Balık

Ay balık burcunda, ayın...