2012 Gelinlik Modelleri ve Seçimi

Figen Bağzıbağlı

Moda Tasarımcısı

15 Video

Uzmanın Tüm Videoları

15230 İzlenme

Figen Bağzıbağlı "2012 Gelinlik Modelleri ve Seçimi" iamistanbul.tv için videomuzda cevaplıyor.

gelinlik, gelinlik modelleri, gelinlik modası, 2012 gelinlik modelleri, 2012 gelinlikEvlenmeye hazırlanan bayanların ilk telaşı gelinlik seçimi ile başlar. Kabarık bir gelinlik mi, balık modeli mi, straplez yakalı mı yoksa taşlı bir model mi? Çoğu kez size yakışan ve kişiliğinizi yansıtan gelinliği bulmak zor olabilir.

iamistanbul.tv, gelin adayları için 2012’nin gelinlik modası ve gelinlik seçiminde nelere dikkat edilmesi gerektiğini tüm detayları ile araştırdı.
Bu yıl hangi gelinlik modelleri moda? Duvak ve aksesuar seçiminde dikkat edilmesi gerekenler neler?

Gelin adaylarının, gelinlik, gelinlik aksesuarları, ayakkabı, el buketi derken hayallerindeki gelinliği şimdiden belirlemesinde fayda var. Gelinlik seçimi ve modası hakkında sanat ve sosyetenin modacısı Figen Bağzıbağlı, gelin adaylarına önemli tüyolar veriyor.

Her gelin adayının hayali, düğününde göz kamaştıran bir gelin olmak değil midir? Unutmamak gerekir ki size uygun bir gelinliğe kavuşmak o kadar da kolay değil… Aylar öncesinde başlayan bu serüven, gelinlik seçimi, doğru ayakkabı seçimi, saç, makyaj derken bir bakmışsınız ki düğün günü gelivermiş. Hepimizin bildiği gibi "evlilik" kararı verildiği anda gelin adaylarının düşündükleri ilk şey, kendilerini en iyi gösterecek  "gelinlik" olacaktır. Dünyanın neresinde olursanız olun "evlilik" çok özel sosyal bir olaydır. Her ne kadar adetler farklılık gösterse de, "beyaz gelinlik" giyme adeti dünya genelinde kabul görmüştür. Değişen moda akımlarıyla zaman zaman gelinlikler farklılık gösterse de, beyaz ve kırık beyaz renkte olanlar her zaman vazgeçilmez olmuştur.

Satenler, güpürler, danteller, parlak taşlar, kabarık etekler  ve uzun duvaklarla düğününüzün prensesi olmaya hazır olun, işte size tüm detaylarıyla gelinlik seçiminin incelikleri…
 

 

makyajda burun düzeltme           Yüksek Topuz Modeli

                     


2013 Gelinlikleri göz kamaştırıyor

Hollywood güzellerinin v...

Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gelinlik modelleri arası...

2012 Gelinlik Modelleri ve Seçimi

2012 yılının gelinlik ...

Duvak ve Saç Aksesuarı Seçilirken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Gelinlik modellerine gör...

Gelinlik Modellerine Göre İç Çamaşırı Nasıl Olmalı?

Gelinlik altına giyilen ...

Gelin Makyajı Nedir?

Gelin adaylarının en ç...

Gelin Saç Modeli Nasıl Olmalıdır?

Gelin başı ve gelin sa...

Gelinlik Aksesuarlarında Bu Yıl Neler Gözde?

Figen Bağzıbağlı geli...

Gelinlik Bakmaya Ne Zaman Başlanmalı?

Figen Bağzıbağlı yoru...

Gelinlik Modellerine Göre Ayakkabı Seçimi

Figen Bağzıbağlı geli...